Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2016-08-17

Kalendarz Sadzenia Roślin i Sadzonek

Kiedy Sadzić rośliny w pojemnikach i doniczkach?

Możemy je sadzić od połowy marca, aż do pierwszych przymrozków jesienią. Oferta sadzonek doniczkowych w pojemnikach dostępna jest niemalże cały rok, wysyłamy je od kwietnia do listopada.

Kiedy Sadzić Cebulki Wiosenne?

Cebulki Wiosenne sadzimy w okresie od Marca do Maja. Zakupione u Nas cebulki wyślemy do Ciebie w marcu i Kwietniu.

Katalog Cebul Wiosennych

Kiedy Sadzić Cebulki Jesienne?

Cebulki Jesienne sadzimy w okresie od Września do Listopada. Zakupione u Nas cebulki jesienne rozpoczynamy wysyłać we wrześniu i kończymy w listopadzie, zaś ich rezerwacja możliwa jest już w sierpniu.

Katalog Cebul Jesiennych

Kiedy Sadzić Róże?

Róże możesz posadzić od marca do listopada. i w tych miesiącach realizowana jest wysyłka róż.

Katalog Róż

Kiedy wysiewać nasiona kwiatów i Warzyw?

Wysiew nasion należy prowadzić od marca do czerwca, niektóre odmiany warzyw czy kwiatów mają określone ściśle miesiące wysiewu, możesz zapytać o to naszych konsultantów na infolini

Kiedy sadzić Byliny?

Byliny (jednoroczne i wieloletnie) możesz posadzić od połowy marca do listopada. W tych miesiącach realizowana jest również ich sprzedaż i wysyłka.

Katalog Bylin

Kiedy sadzić Truskawki FRIGO?

Truskawki Frigo sadzimy od połowy marca do końca maja. W tych miesiącach realizowana jest również ich sprzedaż i wysyłka.

Kiedy sadzić Drzewka i Krzewy owocowe kopane z gruntu (w balocie)?

Drzewa i krzewy z gruntu sadzimy od połowy marca do końca maja oraz jesienią od września do listopada. W tych miesiącach realizowana jest również ich sprzedaż i wysyłka.

Katalog Drzew owocowych z Gruntu

Katalog Krzewów owocowych z Gruntu

Kiedy sadzić sadzonki z gruntu (Leśne, Liściaste i iglaste)?

Sadzonki z Gruntu zarówno liściaste, iglaste jak i leśne sadzimy wiosną od połowy marca do końca czerwca oraz jesienią od września do listopada. W tych miesiącach realizowana jest również ich sprzedaż i wysyłka.

Pobierz Kalendarz Sadzenia na Swój komputer(Jeżeli chciałbyś umieścić kalendarz sadzenia na swojej stronie internetowej pozostaw link do głównej strony naszego sklepu)

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel