Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Agrowłóknina czarna

2 produkty

Masz dość chwastów, które pogarszają jakość Twoich upraw? Szukasz naturalnych i bezpiecznych sposobów wykluczających konieczność stosowania chemicznych preparatów? Pomocna okaże się agrowłóknina czarna, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w rolnictwie, ogrodnictwie i sadownictwie. Stanowi doskonałe rozwiązanie pozwalające ograniczyć lub całkowicie wykluczyć używanie środków chemicznych, co ma pozytywny wpływ nie tylko na środowisko naturalne, ale również jakość upraw.

Jak i do czego używać agrowłókniny czarnej w ogrodzie lub na działce?

Agrowłóknina czarna jest świetnym materiałem ściółkującym. Chroni przed zachwaszczeniem skalniaków, skarp, rabatek kwiatowych czy ogrodów warzywnych. W tym celu należy ją ułożyć na oczyszczonym terenie i przytwierdzić za pomocą specjalnych kotew. Dodatkowo można ją obsypać korą, żwirem czy kamyczkami.

Agrowłókina czarna okazuje się pomocna w ochronie roślin przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, a także sprzyja ich rozwojowi. Pomaga w regulowaniu temperatury, przyczyniając się do przyspieszonego wzrostu roślin.

Ułatw sobie pracę w ogrodzie i sadzie! Zamów wysokiej jakości agrowłókninę czarną z oferty naszego sklepu, którą wykorzystasz na zewnątrz, jak i w szklarniach i tunelach. Zapraszamy do zakupów!

pixel