Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krzewy iglaste karłowate

184 produkty

Są zielone przez cały rok i nie nastręczają trudności w uprawie, nawet początkującym ogrodnikom. A do tego, w sprzedaży znaleźć można całkiem pokaźną ilość ich odmian. Krzewy iglaste karłowate, gdyż o nich mowa, to doskonały wybór do wielu ogrodów, niezależnie od posiadanej powierzchni, które pozwalają stworzyć rozmaite kompozycje. Sprawdź, jakie propozycje gatunków posiadamy w sklepie Sadowniczy.pl!

Gdzie najlepiej sprawdzą się krzewy iglaste karłowate?

Krzewy iglaste karłowate to uniwersalne rośliny, które znajdą zastosowanie w wielu przydomowych przestrzeniach. W sposób szczególny zarezerwowane są do małych ogrodów jako dekoracja wejścia do domu, skalniaków czy okolic oczek wodnych. W kompozycji z roślinami okrywowymi i bylinami potrafią stworzyć uroczy, zielony zakątek, który co najważniejsze - nie zajmuje zbyt dużo cennego miejsca. Iglaki znajdują zastosowanie również na rabatach, w szczególności w towarzystwie kwiatów i bylin, pełniąc rolę całorocznej dekoracji.

W Sadowniczy.pl proponujemy wiele odmian krzewów o niewielkich rozmiarach. Do najpopularniejszych można zaliczyć jałowca chińskiego, dawurskiego, płożącego, łuskowatego, nadbrzeżnego czy pośredniego. Zapraszamy do zakupów!

pixel