Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bordowe rośliny w ogrodzie

47 produkty

Nuda i monotonia nie są dobrymi doradcami w aranżowaniu przydomowego zakątka. Jeśli zatem chcesz, aby zatętnił życiem, postaw na mocny akcent kolorystyczny i zamów bordowe rośliny ogrodowe z oferty Sadowniczy.pl. Proponujemy popularne i mało wymagające w uprawie gatunki, które sprawdzą się w nasadzeniach prywatnych, miejskich czy osiedlowych. Najlepiej wyglądają w kontrastowych zestawieniach, więc już dziś znajdź na nie miejsce w swoim ogrodzie!

Bordowe rośliny ogrodowe, jakie posiadamy w naszym sklepie to gatunki, które doskonale spisują się jako składniki kompozycji, obwódek czy żywopłotów. Na szczególne zainteresowanie zasługują berberysy Thunberga, które urzekają głębią koloru oraz mnogością zastosowań. Nie inaczej jest w przypadku perukowców czy żurawek ogrodowych. To bowiem stali bywalcy w wielu polskich zakątkach, którzy stanowią urocze tło dla otaczającej zieleni.

Sprawdź już dziś pełną ofertę bordowych roślin ogrodowych. Posiadamy duży wybór gatunków, które utworzą silny kontrast, tworząc wyrazistą kompozycję kwiatową.

pixel