Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Agrowłóknina biała

10 produkty

Chętnie stosowanym materiałem okrywającym jest agrowłóknina biała, która posiadanymi właściwościami przebija inne maty przeznaczone do okrywania roślin. Do jej największych atutów zaliczyć możemy lekkość, trwałość, ochronę przed przymrozkami i niskimi temperaturami, wiatrem czy utratą wilgoci. Jest często wykorzystywana przez ogrodników do okrywania roślin, osłaniania pni drzew i krzewów czy ocieplania szklarni.

Do czego używać agrowłókniny białej w ogrodzie lub na działce?

W Sadowniczy.pl oferujemy dwa rodzaje agrowłóknin: wiosenną i zimową. Pierwsza okazuje się niezastąpiona do ochrony warzyw wysianych w przyspieszonym terminie, np. sałaty, kalafiora, rzodkiewek, truskawek czy papryki. Jej zadaniem jest zabezpieczenie roślin przed niskimi temperaturami, gwałtownymi opadami czy gradobiciem. Jej użycie zapewni możliwość uzyskania wczesnych i obfitszych zbiorów. Do wyboru jest także agrowłóknina biała przeznaczona do okrywania roślin na zimę. Jest gruba i wytrzymała na szkodliwe warunki atmosferyczne. Doskonale nadaje się do ochrony krzewów, drzewek czy pnączy przed mrozem i wiatrem.

Agrowłóknina biała, jaką oferujemy w naszym sklepie, charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Dzięki temu posłuży na wiele lat! Zamów ją już dziś!

pixel