Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krzewy iglaste niskie

126 produkty

Czy posiadanie małego ogrodu musi być powodem do smutku i ograniczeń? Oczywiście, że nie! Jest jednak pewien warunek. Jego pierwszoplanowym bohaterem muszą być krzewy iglaste niskie, które ze względu na małą ilość zajmowanego miejsca doskonale sprawdzą się w niewielkich, przydomowych przestrzeniach.

Krzewy iglaste niskie - idealne do małych ogrodów!

Niskie krzewy iglaste stanowią doskonały wybór do ogrodów o ograniczonej powierzchni. Nie dość, że nie zacieniają działki, to dodatkowo pozwalają stworzyć rozmaite kompozycje. Ich niewielkie rozmiary w połączeniu z ciekawym pokrojem oraz barwą udekorują ogród przez cały rok. A co więcej, zachwycą uniwersalnością zastosowań! Skalniaki, suche murki, przestrzeń w pobliżu okien, ścian, wejścia do domu czy tarasów - wszędzie tam sprawdzą się krzewy iglaste niskie. Ze względu na niewielki system korzeniowy, mogą być również sadzone w najciaśniejszych, ogrodowych zakamarkach.

Jeśli zatem zastanawiasz się, jak zaaranżować swój mały ogród, postaw na miniaturowe iglaki od Sadowniczy.pl. W ofercie jałowiec łuskowaty Blue Star o szerokich, stalowo-niebieskich igłach, jasnozielony Mint Julep oraz wiele innych. Sprawdź i zamów już dziś!

pixel