Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drzewa iglaste szybko rosnące

23 produkty

Zakładasz ogród i nie chcesz czekać wielu lat, aż przyjemnie się zazieleni? Jest na to rozwiązanie! Wybierz drzewa iglaste szybko rosnące z oferty naszego sklepu, których szybki wzrost oraz łatwość uprawy i pielęgnacji przyjemnie Cię zaskoczą!

Gdzie najlepiej sprawdzą się szybko rosnące drzewa iglaste i jak je pielęgnować?

O ile standardowe gatunki drzew osiągają wymaganą wysokość po upływie 20, a nawet 30 lat, szybko rosnące drzewa iglaste ten sam efekt zapewniają już po kilku latach od posadzenia. A zatem sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba posiadania pięknego ogrodu, w stosunkowo krótkim czasie. Jak dbać o drzewa iglaste szybko rosnące? Jak się okazuje, ich pielęgnacja nie jest wymagająca. Młodym roślinom należy dostarczyć niezbędnej ilości składników odżywczych oraz odpowiedniego poziomu pH gleby. W późniejszych latach warto stosować nawozy azotowe, by uzupełniać braki potasu i fosforu.

Szybko rosnące drzewa iglaste stanowią skuteczny sposób na stworzenie pięknego i zielonego ogrodu - przez cały rok! W naszej ofercie dostępna jest daglezja, cis pospolity, choinka kanadyjska oraz świerk - w różnych wielkościach do wyboru. Zapraszamy do zakupów!

pixel