Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bardzo duże rośliny iglaste

60 produkty

W rodzinie iglaków spotkać można wiele gatunków różniących się pokrojem, wysokością, kształtem i kolorem igieł, a także tempem wzrostu. Spośród dostępnych w sprzedaży warto zwrócić uwagę na bardzo duże rośliny iglaste, które nie tylko skutecznie osłaniają przed wiatrem i zanieczyszczeniami, ale również hałasem czy ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów.

Bardzo duże rośliny iglaste - na które warto zwrócić uwagę?

Wybór wysoko rosnących iglaków powinien być ściśle uwarunkowany powierzchnią ogrodu oraz indywidualnymi preferencjami jego właścicieli. Do najpopularniejszych odmian można zaliczyć jodłę. Jednobarwna o stożkowatym pokroju, kaukaska o piramidalnej koronie, a może koreańska - o charakterystycznych, niebieskich szyszkach? Wybór jest szeroki, dzięki czemu na pewno znajdą się okazy do każdego ogrodu. Bardzo duże rośliny iglaste to także świerki. Białe, czerwone, pospolite, srebrne i serbskie mogą stanowić piękną ozdobę ogrodu, zarówno rosnąc w niewielkich grupach, jak również jako solitery.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele innych odmian dużych iglaków. W ofercie również rodzime modrzewie, sosny, choinki, cedry czy metasekwoje! Zapraszamy do składania zamówień!

pixel