Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasiona chabrów - chabry

8 produkty

Chabry kwiaty

Zacznij uprawiać chabry we własnym ogrodzie! Sprzedajemy nasiona chabrów w dobrej cenie iw ysokiej jakości! Zapraszamy! Szybka dostawa zamówień!

 

Chabry to kwiaty, które w naszym kraju kojarzone są z łąkami, kwiatami rosnącymi wzdłuż pola pszenicy.. Jednym słowem dla nas, chabry to kwiaty polne. A jednak ze względu na swój niezwykle rzadki w świecie roślin kolor kwiatów - niebieski, coraz więcej ludzi chce go uprawiać we własnym ogrodzie. Dlatego w naszym sklepie pojawiły się oferty sprzedaży nasion chabrów! Polecamy je wszystkim, którzy zachwycają się jak my pięknem tych błękitnych jak niebo kwiatów. Kwiaty chabrów są niezwykle urokliwe, a rosnąc w dużej kępie szczególnie zachwycają swym delikatnym pięknem. I właśnie w ten sposób polecamy je sadzić (w dużych skupinach). Warto również łączyć chabry z innymi kwiatami np. z makami, nagietkami czy cyniami.

 

Polecamy nasiona chabrów wysokiej jakości, dzięki którym uzyskasz imponujące łany tych kwiatów! Zapewniamy szybką dostawę i rozsądną cenę. Nasiona chabrów

Nasiona chabrów najlepiej sadzić wprost do gruntu w kwietniu i maju. Preferują niemal każdą przepuszczalną glebę ogrodową. Warto po wzejściu nasion i podrośnięciu siewek pouszczykiwać czubki łodyżek, pobudzi to rozkrzewianie. Z 1g nasion chabrów powinniśmy uzyskać ok. 200 roślin. Chabry preferują stanowiska nasłonecznione. Nie trzeba ich specjalnie nawozić. Chaber rozpoczyna kwitnienie od maja do sierpnia.

Czytaj więcej
pixel