Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jałowce szybko rosnące

42 produkty

Chcesz stworzyć piękną, ogrodową kompozycję z iglaków i poszukujesz odmian, które zachwycą Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również szybkim tempem wzrostu? Oferta naszego sklepu także i w tym względzie Ciebie nie rozczaruje. Oferujemy bowiem jałowce szybko rosnące, które w sposób szczególny dedykujemy wszystkim niecierpliwym właścicielom ogrodów i działek.

Jałowce szybko rosnące do ogrodu i na działkę

Listę polecanych gatunków otwiera jałowiec pospolity, który skrywa w sobie potencjał do szybkiego wzrostu. Zwykle dorasta do 10 m, ale w sprzedaży można znaleźć również karłowate odmiany, które znajdą zastosowanie w niewielkich ogrodach. W Sadowniczy.pl dostępne są sadzonki jałowców pospolitych o zwartym, jak i rozłożystym pokroju.

Inną propozycją są jałowce skalne, które także cieszą się dużym zainteresowaniem w ogrodnictwie. Są stosowane do tworzenia żywopłotów, obsadzania skarp, skalniaków oraz jako roślina okrywowa na zboczach. Równie ciekawie prezentują się jałowce płożące, które doskonale pokrywają niewykorzystaną przestrzeń w ogrodzie. Sprawdzają się do dekoracji murków i skalniaków, tworzenia ozdobnych kaskad na spadzistych skarpach czy jako element uzupełniający kompozycje z bylinami.

Sprawdź wszystkie jałowce szybko rosnące, jakie posiadamy w swojej ofercie, aby stworzyć piękny, zielony zakątek – bez konieczności długiego czekania!

pixel