Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drzewa liściaste szybko rosnące

103 produkty

Jak osłonić wybrane partie ogrodu i zapewnić sobie poczucie intymności? Rozwiązaniem mogą być drzewa liściaste szybko rosnące, które umożliwią uzyskanie efektu piętrowości w stosunkowo krótkim okresie czasu. Polecane w sposób szczególny do dużych i średnich przestrzeni. W Sadowniczy.pl znaleźć można wiele gatunków drzew, m.in. brzozę brodawkowatą, pożyteczną, himalajską i wiśniową, a także różne odmiany wierzb, od purpurowej, przez płaczącą, na lapońskiej i palmowej kończąc.

Drzewa liściaste szybko rosnące - co trzeba o nich wiedzieć i jak je pielęgnować?

Czy szybko rosnące drzewa liściaste wymagają jakiejś szczególnej troski? Jak przy innych roślinach, tak i przy tych, ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Ze względu na tempo wzrostu oraz uprawę na stanowiskach otwartych, zaleca się palikowanie młodych okazów. Równie istotne jest regularne podlewanie, zwłaszcza w okresie suszy oraz nawożenie, które dodatkowo przyspieszy ich wzrost i pozwoli cieszyć się widokiem pięknego ogrodu.

Duży wybór gatunków o różnym pokroju i zabarwieniu liści, tylko w Sadowniczy.pl. Sprawdź już dziś, jakie drzewa liściaste szybko rosnące polecamy!

pixel