Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Białe winogrona

30 produkty

W naszym sklepie znaleźć można wiele odmian krzewów, które doskonale sprawdzają się do uprawy w przydomowych ogrodach, działkach i sadach. Jedną z nich są sadzonki białych winogron, których owoce świetnie smakują zarówno w bezpośredniej konsumpcji, jak i w przetwórstwie.

Dlaczego warto zdecydować się na sadzonki białych winogron?

Białe winogrona to owoce o wysokich wartościach odżywczych oraz smakowych. I właśnie z tego powodu warto zdecydować się na ich uprawę, gdyż żadne, nawet najpiękniejsze owoce kupione w lokalnym warzywniaku, nie zastąpią tych z własnego ogrodu i zrywanych prosto z krzaka. Tym bardziej, że ich uprawa jest możliwa w naszym klimacie i warunkuje powodzenie, nawet mało wprawionym ogrodnikom. Co więcej, sadzonki białych winogron nie potrzebują dużo miejsca, stąd też mogą być uprawiane nawet w małym ogrodzie, na działce, a nawet w pojemnikach na tarasie lub balkonie. Owocują szybko, bo już w trzecim roku po posadzeniu, pozwalając cieszyć się smacznymi i soczystymi owocami, o uniwersalnym, kulinarnym zastosowaniu.

W Sadowniczy.pl oferujemy wiele gatunków białych winogron. W sprzedaży m.in. Bianca, Aurora, Iza Zaliwska, Seneka czy Michigan, które z powodzeniem sprawdzają się w uprawie amatorskiej. Zapraszamy do zakupów!

pixel