Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasiona Lobelii

12 produkty

Lobelia uprawa

Polecamy uprawę lobelii we własnym ogrodzie lub na swoim balkonie! Nasze nasiona lobelii są wysokiej jakości, co gwarantuje bujne kwitnienie. Zapraszamy! Gwarantujemy szybką dostawę!

 

Lobelia to piękna roślina, delikatna ale o intensywnym kolorze. Lobelia do uprawy potrzebuje stanowiska nasłonecznionego lub lekko zacienionego. Literatura poleca nawet bardziej te lekko (ale podkreślam lekko) zacienione miejsca ponieważ zbyt intensywne nasłonecznienie sprawia iż kolor kwiatów staje się mniej intensywny. Lobelia w uprawie wymaga gleby przede wszystkim żyznej i przepuszczalnej. Najlepiej wzbogacić ziemię przed posadzeniem lobelii kompostem. Podłoże do uprawy lobelii powinno być stale wilgotne. Roślina jest wrażliwa na suszę i szybko zaczyna więdnąć. Jeżeli uprawiamy lobelię w doniczce powinna mieć dobry drenaż aby woda nie zalegała w doniczce.

 

Zachwyć się kwiatami lobelii jak my, są takie delikatne i piękne! Uprawiaj lobelię w ogrodzie z naszych nasion lobelii! Gwarantujemy wysoką jakość i korzystną cenę! Zapraszamy!Lobelia kwiat

Lobelia jest znana i doceniana przez miłośników ogrodnictwa właśnie dzięki swoim niezwykle urzekającym kwiatom. Lobelia ma kwiat delikatny, drobny ale dzięki temu iż kwiatów jest całe mnóstwo na roślinie, efekt jest naprawdę przepiękny. Kwiat lobelii może być sadzony samodzielnie lub w skupinie roślin. Bardzo dobrze wygląda lobelii kwiat w zestawieniu z petunią posadzoną w doniczce. Lobelia ma kwiaty w różnych kolorach: białym, różowym lub niebieskim. Szczególnie niebieskie lobelie są ostatnio bardzo popularne. 

Czytaj więcej
pixel