Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NAWOZY

75 produkty

Korzystaj z doświadczeń szkółkarzy, sadowników i ogrodników. Marketowe półki uginają się od nawozów przeróżnych firm zapakowanych w ukwiecone blistry, tuby i innej maści pudełka. Każda z tych firm chce pokazać, że jej nawóz jest najlepszy. Podczas gdy wszystkie one składają się z takich samych składników: NPK + CA, Mg i Mikroelementy. Jak więc rozpoznać który nawóz jest dobry i jak go stosować?

Czytaj więcej

Oto kilka prostych i sprawdzonych rad: >Należy sprawdzić na etykiecie poziom rozpuszczalności składników pokarmowych ? 100% świadczy o najwyższej jakości.
Najlepiej zastosować nawóz o długotrwałym działaniu, który będzie się uwalniał codziennie i sam kontrolował dokarmianie roślin przez kilka miesięcy.
Nie kupuj opakowania, kupuj jego zawartość. "Ładnie zapakowany cukierek" nie koniecznie jest smaczny i zdrowy dla roślin.
Przed sadzeniem stosujcie nawóz bazowy o długotrwałym działaniu (wymieszać z podłożem), który będzie nawoził korzenie.
>Dodatkowo w trakcie wzrostu stosujmy nawożenie dolistne nawozem w płynie lub nawozem rozpuszczalnym. Dostarczamy w ten sposób składniki pokarmowe bezpośrednio do liści.
Każdy producent roślin (szkółkarz, sadownik, ogrodnik) spędza tygodnie na szkoleniach prowadzonych przez profesjonalne firmy nawozowe. Kupujemy tony fachowych poradników, czasopism i zaleceń. Wszystko po to aby stosować odpowiednie nawożenie dla roślin zapewniające optymalny wzrost, kwitnienie i owocowanie. Korzystajcie więc z naszego doświadczenia i stosujcie takie same nawozy jekie my wybieramy w naszych gospodarstwach. Nawozy szkółkarskie są produkowane na rynek profesjonalny co gwarantuje Waszym roślinom najlepsze zaopatrzenie w skladniki pokarmowe. W tej grupie nawozów liczy się zawartość, a nie opakowanie.

pixel