Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Duże byliny do ogrodu, na działkę, na balkon

273 produkty

Idealnie sprawdzą się na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Mogą być sadzone wzdłuż alejek, ścieżek, chodników czy podjazdów, zarówno na stanowiskach cienistych, jak i słonecznych. Duże byliny, bo o nich mowa, to rośliny, które zaskakują ogromną różnorodnością, uniwersalnością zastosowania oraz łatwością w uprawie. Nie wymagają zbytniej opieki ze strony właścicieli, przez co są chętnie wybierane przez amatorów ogrodnictwa.

Jakie duże byliny znajdziesz w naszej ofercie?

Duże byliny to rośliny osiągające wysokość ponad 80 cm. Ze względu na swoje walory wizualne i ozdobne pozwalają uzyskać efekt piętrowości. Świetnie nadają się do tworzenia rozmaitych kompozycji, zwłaszcza w połączeniu z krzewami i drzewami, jak również dekoracji ogrodzeń czy innych elementów ogrodowej architektury. Do najpopularniejszych wysokich bylin należy zaliczyć różnokolorowe berberysy, pomponowe i kaktusowe dalie, efektowne hortensje z majestatycznymi kwiatostanami, intensywnie pachnące lilie czy dekoracyjne trawy.

Jeśli marzysz o atrakcyjnym ogrodzie, zaproś do niego duże byliny. W Sadowniczy.pl mamy ich ogromny wybór. Wierzymy, że z łatwością dobierzesz interesujące Cię gatunki, które urozmaicą przydomową przestrzeń. Zapraszamy do zakupów!

pixel