Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZESTAWY DO UPRAWY NASION

27 produkty

W tej kategorii znajdziesz nasze autorskie gotowe zestawy do uprawy nasion warzyw, ziół, kwiatów i roślin ozdobnych. 

Zestawy do uprawy powstały z myślą o naszych klientach. Są to gotowe zestawy dzięki którym do uprawy warzyw, ziół i roślin ozdobnych we własnym domu, nie potrzebujesz nic więcej. Każdy zestaw zawiera doniczkę, nawóz i podłoże. Jest to świetny pomysł na prezent dla dziecka, ale również dla pasjonata ogrodnictwa i uprawy roślin. 

Czytaj więcej

Uprawa warzyw staje się coraz bardziej popularna dzięki coraz większemu naciskowi jaki kładzie społeczeństwo na zdrowe odżywianie. Warzywa są niezwykle bogate w witaminy i substancje mineralne, pomagają w odchudzaniu, a także zwiększają odporność organizmu. Spożywanie dużej ilości warzyw przeciwdziała wielu przewlekłym chorobom. Uprawa warzyw z nasion nie jest trudna, wystarczy trzymać się wytycznych uprawowych dla poszczególnych gatunków. Dzięki samodzielnej uprawie warzyw zyskujemy nie tylko zdrowe i ekologiczne warzywa z własnej uprawy, ale i możemy się cieszyć ogromną satysfakcją jaka płynie z wyhodowania pięknego pomidora czy kalarepy z jednego, malutkiego nasionka.


Oczywiście, uprawa własnych warzyw, kwiatów i ziół nie jest najprostsza. Wiec, aby ułatwić naszym klientom, powstały gotowe zestawy nasion, w których znajdują się najlepsze i najbardziej popularne odmiany warzyw, kwiatów i ziół. Dzięki zestawom nie musisz już myśleć jaką odmianę wybrać, ponieważ zrobiliśmy to za Ciebie. W oparciu o opinie nasze i naszych klientów w naszej ofercie znajdziesz zestawy do każdego ogrodu, na balkon, taras, parapet, dla osób które zaczynają przygodę z ogrodem, ale i dla tych które mają już doświadczanie. Nasze zastawy to również świetny pomysł na prezent.


Ogródek warzywny może być cennym źródłem smacznych, zdrowych warzyw, uprawianych na potrzeby domowe. W naszej kolekcji znajdziesz również zestawy kolekcjonerskie do uprawy np. drzewa bonsai. 

pixel