Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Warzywniaki i donice

79 produkty

Doniczki ogrodnicze 

Doniczki ogrodnicze są bardzo zróżnicowane, my polecamy w naszej ofercie doniczki wysokiej jakości wykonane z plastiku lub z torfu. Poznaj naszą ciekawą ofertę z doniczkami pęczniejącymi! Zapewniamy szybką realizację zamówienia i porady specjalistów!

Ogrodnictwo na stałe jest związane z doniczkami ogrodniczymi. Nie można byłoby uprawiać połowy roślin gdyby najpierw nie można by uprawiać ich w doniczkach ogrodniczych. Doniczki to niezastąpione narzędzia ogrodnicze, które nie tylko ułatwiają pracę ale często stanowią dużą ozdobę. Doniczki ogrodowe mogą być różnej wielkości i być wykonane z różnych materiałów. Najpopularniejsze w produkcji rozsady są doniczki plastikowe. Chociaż ciekawą propozycją są doniczki torfowe, które ulegają naturalnemu rozkładowi, toteż młode sadzonki można wysadzać na miejsce stałe w całości wraz z doniczką. Jest to przydatne zwłaszcza u roślin, które nie lubią przesadzania jak niektóre warzywa.

 

Warzywniaki są coraz bardziej modne, każdy chce uprawiać własne warzywa. Nasz sklep zapewni Tobie wszystkie niezbędne rzeczy do zbudowania własnego warzywnika. Gwarantujemy wysoką jakość i porady specjalistów!Warzywniak

Z roku na rok nasze społeczeństwo coraz bardziej chwali sobie uprawę warzyw we własnych warzywniakach. Toteż chcemy ułatwić takim pasjonatom dążenie do posiadania własnych warzyw oferując nasze warzywniaki i wszelkie inne narzędzia, które mogą wspomóc uprawę warzyw. W naszej ofercie znajdują się doniczki, mini szklareniki (niezastąpione przy wysiewaniu nasion), a także nowość na rynku doniczki pęczniejące, które są jednocześnie doniczką i podłożem. Posiadamy też ziołowe ogródki, które umożliwią uprawę własnych ziół. 

Czytaj więcej
pixel