Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Duże rośliny iglaste

22 produkty

Dlaczego warto zaprosić do swojego ogrodu duże iglaki? Powodów jest wiele. Przede wszystkim roztaczają wokół siebie piękny aromat, dając wytchnienie i ochronę przed słońcem podczas upalnych dni. Kolejnym atutem jest różnorodność, która sprawia, że możliwe jest stworzenie oryginalnej kompozycji - nawet na glebie ubogiej w minerały! Duże rośliny iglaste nie mają specjalnych wymagań uprawowych, stąd też idealnie nadają się dla początkujących ogrodników.

Które duże iglaki będą się dobrze prezentowały w ogrodach i na działkach?

Jakie iglaki wybrać? Z takimi wątpliwościami mierzy się wiele osób. Na szczęście w sklepie Sadowniczy.pl znaleźć można wiele różnorodnych sadzonek, które skutecznie rozwieją wszelkie wątpliwości. Na liście polecanych gatunków prym wiedzie świerk pospolity, kaukaski oraz jodła. Chętnie wybierana jest także sosna oraz daglezja. Sporą popularnością cieszą się również żywotniki, które świetnie sprawdzają się w roli żywopłotu.

Duże iglaki stanowią piękną ozdobę każdego ogrodu. Aby jednak należycie prezentowały swój urok, powinny być sadzone w dużej odległości od siebie. Pamiętaj o tym, urządzając swój przydomowy ogród lub działkę. Zapraszamy do zakupów!

pixel