Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasiona na kiełki mieszanki

16 produkty

Urozmaicają codzienną dietę oraz chronią przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi. Takie właśnie zalety mają nasiona na kiełki. Mieszanka, jaką można wybrać w asortymencie naszego sklepu to gwarancja najwyższej jakości i niekwestionowanej różnorodności.

Zalety mieszanek kiełków

Wolisz łagodne kompozycje smakowe czy bliższe Twojemu sercu są ostrzejsze, bardziej wyraziste w smaku propozycje? Wybierz kiełki mieszanki z oferty naszego sklepu, aby cieszyć się różnorodnością gatunków zamkniętych w jednej porcji z ogromną dawką witamin, składników mineralnych i odżywczych. A to wszystko bez zbędnych ograniczeń smakowych! Jakie kupić nasiona na kiełki? Mieszanka dostępna w sklepie Sadowniczy.pl to zbiór rozmaitych kompozycji, które urozmaicą codzienne dania, a także sprawdzą się w roli samodzielnej przekąski. Postaw na kiełki z mieszanką pikantną zawierającą gorczycę i rzodkiewkę lub kiełki z mieszanką łagodną na bazie lucerny, aby cieszyć się ich wyjątkowymi właściwościami zdrowotnymi – przez cały rok!

Zobacz najsmaczniejsze nasiona na kiełki. Mieszanka pikantna lub łagodna różnych gatunków, tylko w asortymencie naszego sklepu!

Czytaj więcej
pixel