Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasiona Melona

10 produkty

Melon uprawa

Zachęcamy do uprawy melona! Sprzedajemy najwyższej jakości nasiona melona tylko w niskiej cenie! Gwarantujemy szybką dostawę!

Melon jest owocem niezwykle smacznym dlatego warto go samodzielnie uprawiać, zwłaszcza iż nie jest to wcale trudne! Wystarczy zapewnić mu dużo ciepła, nasłonecznienia oraz bogatego podłoża.
W naszym kraju uprawa melona powinna odbywać się pod osłoną (w szklarni lub w tunelu foliowym). Melon należy do rodziny dyniowatych dlatego jest żarłoczny w stosunku do składników mineralnych (najlepszym nawozem jest obornik!) oraz wody. Regularne nawadnianie to podstawa udanej uprawy melona. Jednak pamiętajmy aby zmniejszyć nawadnianie gdy owoce będa dojrzewać, wtedy miąższ będzie znacznie słodszy i bardziej zwarty. Uprawa melona pod osłoną gwarantuje nam zawiązanie owoców, jeżeli jednak zdecydujemy się na uprawę bez osłony, podczas chłodnego lata roślina może w ogóle nie zawiązać owoców. Uprawę melona zaczyna się z rozsady. Warto samodzielnie wyhodować rozsadę z nasion melona jest to tańsze i nie nastręcza dużo problemów. Uprawę melona kończy się gdy jego szypułka Oferujemy sprawdzone odmiany melona. Nasze nasiona to pewny zakup, sprzedajemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie! Gwarantujemy szybką realizację zamówienia!staje się miękka i łatwo można oderwać od niej owoc. 

 

Odmiany melona

Melon dzięki swoim niezwykle smacznym owocom staje się coraz bardziej popularny. Dlatego na rynku dostępnych jest dużo odmian melonów. My proponujemy 3 sprawdzone odmiany melona, różniące się kolorem miąższu (pomarańczowy i żółty).

Czytaj więcej
pixel