Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Truskawki Frigo

21 produkty

Dlaczego warto znaleźć w swoim ogrodzie miejsce na sadzonki truskawek Frigo? Przede wszystkim dlatego, że smakiem pysznych owoców pozwolą cieszyć się niemal przez cały sezon! Zbiory będą nie tylko wiosną czy latem, ale nawet wczesną jesienią! Sadzonki Frigo po umieszczeniu w glebie zakwitają już po miesiącu, a po upływie kolejnych 30 dni zaczynają wydawać pierwsze owoce!

Sadzonki truskawek frigo - kiedy sadzić?

Kiedy sadzić truskawki Frigo? Z takimi wątpliwościami mierzy się wielu działkowców. Generalnie, wszystko zależy od tego, kiedy chcemy otrzymać zbiory owoców. Jeśli ma to mieć miejsce w tym samym roku, co posadzenie, to sadzonki truskawek Frigo powinny być umieszczane w glebie od połowy maja do początku lipca. Co więcej, sadzone w dwóch, a nawet trzech turach przedłużą owocowanie i smakiem pysznych owoców będzie można cieszyć się aż do jesieni. Można je również sadzić pod koniec lipca, a nawet później. Wówczas traktowane jako poplon zaowocują w kolejnym roku, w tradycyjnym dla truskawek terminie.

Powtarzająca owocowanie odmiana Albion, a może późna Florence? W Sadowniczy.pl oferujemy bogaty wybór sadzonek truskawek, które bez trudu dopasowujesz do własnych, ogrodowych preferencji. Nie czekaj, zamów już dziś!

Czytaj więcej
pixel