Bestseller
Video
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
 • Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO
.
.
Skieruj pytanie do opiekuna
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Bożena
Po zalogowaniu

Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO

kod produktu: 33336/
Fragaria x ananassa
Ocena:
2,41 zł
10 szt.
2,41 zł
3,19 zł
Oszczędzasz 24% (0,78 zł).
Produkt na zamówienie
Czas dostawy:
Towar w produkcji - Dostępność ok.
Magazyn: Producent sadzonek Frigo M11
Kalendarz wysyłki:
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Sprzedaż
Wysyłka
Zdjęcie poglądowe drzewa
10cm
do
10cm
Inne warianty sadzonki:
Wariant
Cena Brutto
Hurt
Sprawdź
W sprawie cen hurtowych niedługo skontaktuje się pracownik sadowniczy.pl
Jesteś zainteresowany zakupem hurtowym?
Wprowadź swoje dane, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia jakie możemy zaoferować Ci ceny.
Min. ilość zakupu hurtowego:
600 szt.
W hurcie sprzedajmy opakowania po:
600 szt.
Imię
Adres e-mail
Numer telefonu
Jaką ilością jesteś zainteresowany
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany numer telefonu, w tym na profilowanie przed Adminitratora, tj. na zautomatyzowane przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników.

 Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO

 

Pochodzenie: Amerykańska krzyżówka, owocująca lato-jesień, produkująca owoce niezależnie od długości dnia. 

Roślina: Jest to silnie rosnąca odmiana, o zwartym pokroju, o sztywnych liściach roślin i kwiatów. Ma dość wiotkie pędy, rośnie luźno i silnie. 

Owoce:  Owoce duże lub bardzo duże, nieregularne w kształcie, jędrne i z połyskiem. Ich miąższ jest słodko-kwaśny, soczysty, bardzo smaczny. Plonuje obficie przez cały sezon, powtarzające owocowanie co około 3 tygodnie.

Dojrzałość zbiorcza: powtarzająca owocowanie.

Zastosowanie: Albion to jedna z najpopularniejszych odmian truskawek pnąco-wiszących. Rozłogi z owocami są bardzo dekoracyjne, dlatego można je prowadzić jako tzw. truskawki "wiszące" lub "pnące". Odmiana polecana zarówno dla początkujących jak i doświadczonych hodowców, idealna zarówno do uprawy w gruncie jak i pod osłonami.

Mocne strony: Albion jest odporny na Verticillium i Phytophthorę. Stosunkowo dobrze znosi letnie i jesienne deszcze. Dość odporna na przędziorki. 

Słabe strony: umiarkowanie odporna na antraknozę.

Jak prowadzić: truskawki pnące czy zwisające cechują się licznymi i długimi pędami, na których również rosną owoce, w przeciwieństwie do odmian "tradycyjnych", krótkopędowych. Aby uzyskać truskawki pnące (żadne truskawki nie będą się pieły samodzielnie, gdyż nie mają systemów czepnych jak np. winorośle) należy rozłogi regularnie zaplatać na pergolę, kratkę itp. Aby otrzymać truskawki wiszące - wystarczy posadzić sadzonki w donicy i nie obcinać pojawiających się pędów, pozwolić im swobodnie zwisać.

 

 

 

Truskawka Albion

 

 

 

Sadzonki truskawek "frigo" przyjmują się zwykle w 100%, nawet przy posadzeniu do gleby o malej wilgotności i rosną bardzo szybko.

 

Frigo - jest to technologia produkcji sadzonek truskawek. Truskawki Frigo - czyli sadzonki w stanie bezlistnym przechowywane w chłodni, gdzie były przetrzymywane od momentu ich wykopania (kopanie odbywa się pod koniec jesieni lub na początku zimy, tuż po zakończeniu okresu wegetacji). Sadzonki, będące w stanie uśpienia przewożone są do sortowni, tam są czyszczone ze starych, pożółkłych liści, sortowane wg. średnicy (nadawana jest klasa -A+, A, B, B-...), zabezpieczane chemicznie przed szarą pleśnią i pakowane do skrzynek, a następnie są magazynowane w specjalnych komorach  w temperaturze – 1,5°C do – 3°C aż do momentu wysyłki (często nawet ponad pół roku). Sadzonki przechowywane w takich warunkach, po ich wyjęciu z chłodni i posadzeniu do gleby rosną szybko i po ok. 5-6 tygodniach wydają pierwsze owoce - ok. 40-60% normatywnego zbioru.

Technologia Frigo daje producentom truskawek możliwość sterowania okresem dojrzewania owoców, dodatkowo owocują już w pierwszym roku po posadzeniu.

Stymulowanie okresem dojrzewania np.: jeżeli producent zaplanuje początek owocowania truskawek np. na początku lipca, powinien posadzić sadzonki Frigo (odmiana jest obojętna) w drugiej połowie maja , tzn. ok. 5-6 tyg. wcześniej. Pamiętajmy, że tryskawki już w kolejnym roku owocują zgodnie z terminem danej odmiany. 

Parametry techniczne:
Charakterystyka odmiany
Stanowisko:
słoneczne
Wymagania wodne:
umiarkowana wilgotność
Odczyn gleby:
obojętny
Preferencje glebowe:
żyzna
Dojrzałość zbiorcza:
powtarzające
Przydatność do spożycia:
deserowe
Zadaj pytanie
Dr Sadzonka
Masz problem z chorobami i szkodnikami?
Nasz doktor Ci pomoże.
Sprawdź poniżej naczęsciej zadawane pytania.

witam

Sadzimy wiosną lub jesienią i jest to truskawka wieloletnia

pozdrawiam

Witam. Jeśli chodzi o te truskawki to są one dosępne, oraz są odporne na choroby.

Sposób 1 - przezimować w ogrodzie

Najlepszym sposobem na zimowanie truskawek pnących - zwisających, posadzonych w doniczkach, jest zadołowanie ich w gruncie. W ten sposób możemy zimować truskawki balkonowe, jeżeli posiadamy własny ogród. Całe doniczki wraz z rosnącymi w nich roślinami zakopujemy w ziemi, a od góry okrywamy delikatnie materiałem ściółkowym. Może być to ściółka z liści, słomy czy trocin.

Sposób 2 - przezimować w pomieszczeniu

Truskawki pnące - zwisające rosnące w doniczkach możemy też na zimę przenieść do pomieszczeń zabezpieczonych przed mrozem, jednak koniecznie dość zimnych, gdzie temperatury zimą będą bliskie 0°C. Mogą być to piwnice czy strychy, ważne jednak aby pomieszczenie było widne, z dostępem światła oraz niezawilgocone. Po przeniesieniu truskawek do pomieszczeń delikatnie je podlewamy i potem przez całą zimę dbamy aby gleba w doniczkach była lekko wilgotna (ale nie mokra). Zazwyczaj wystarczy lekkie podlewanie raz na dwa tygodnie.

Wiosną rośliny hartujemy, najpierw wietrząc pomieszczenia, w których przechowywane są truskawki balkonowe, a potem wystawiając doniczki z truskawkami na zewnątrz na dzień i chowając je powrotem na noc. Na stałe na balkony i tarasy truskawki mogą wrócić gdy minie ryzyko nocnych przymrozków, czyli od drugiej połowy maja.

Sposób 3 - przezimować na balkonie

Jeżeli nie posiadamy ogrodu, gdzie rośliny można zadołować w gruncie ani też pomieszczenia do przechowywania, truskawki zwisające można z powodzeniem przezimować na balkonie, wówczas doniczki z roślinami wstawiamy do odpowiednio dużego kartonu. Na dnie kartonu dobrze jest położyć styropian jako warstwę izolującą. Po bokach doniczki obsypujemy pokruszonymi kawałkami styropianu, trocinami lub podartymi gazetami, tak aby cały karton wypełnić materiałem izolującym. Okrywamy także od góry, niektórzy stosują dodatkowe zabezpieczenie, owijając karton agrowłókniną. Ważne abyśmy do okrycia używali materiałów oddychających, które przepuszczają powietrze i wilgoć.

Witamy!

Pani Marto, do standardowej doniczki nasadzamy maksymalnie 3szt. Sadzimy truskawki 15-25cm jedna od drugiej.

Serdecznie pozdrawiamy!

Zespół Sadowniczy.pl

Dzień dobry! Otrzymaliśmy zapytanie o takiej treści:

„Witam. Interesują mnie truskawki pnące wiszące sadzonki. Proszę o informację, czy zimowanie i rozmnażanie truskawki wiszące w doniczkach jest trudne? Kiedy sadzić truskawki wiszące? Czy ciężka jest pielęgnacja truskawki wiszące? Jakie są najlepsze odmiany truskawki wiszące? Czy uprawa truskawki wiszące pnące pienne jest trudna? Widziałam kiedyś truskawki wiszące posadzone w beczce i bardzo mi się podobały.

Ciepło pozdrawiam,

Lidia, Myszyniec. ”

Pani Lidio, mamy bardzo szeroką ofertę odmian sadzonek truskawki. Naprawdę jest w czym wybierać!

Truskawki pnące wiszące, kiedy sadzić?

Wszystko zależy od tego, w jakiej formie będą sadzonki truskawki wiszącej. Jeżeli będą to sadzonki truskawki Frigo, to sadzimy je tylko wiosną. Jeśli będą to sadzonki truskawki wiszącej uprawianej w doniczce, to sadzimy je cały sezon, aż do pierwszych przymrozków.

Truskawki pnące wiszące — pielęgnacja

W uprawie truskawki wiszącej ważne jest, aby stanowisko było słoneczne. Miejsce musi być dobrze odchwaszczone, a gleba żyzna. Uprawiając truskawki pnące wiszące w doniczkach, musimy pamiętać o regularnym podlewaniu. Z czasem z rozrastających się rozłóg możemy pobierać małe sadzonki. I rozsadzać. Dzięki temu rozmnażanie truskawki wiszące jest dość proste.

Truskawki wiszące rosnące w gruncie możemy późną jesienią okryć liśćmi lub agrotkaniną. Na ogół dobrze truskawki wiszące znoszą zimowanie. Sadzonki, które rosną w doniczkach, możemy wkopać do gruntu. Jeśli nie mamy takiej możliwości, to możemy schować je do chłodnego i ciemnego miejsca.

Truskawki pnące wiszące — odmiany.

 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Albion
 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Monterey
 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Portola
 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Albion
 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Vimarina

Serdecznie pozdrawiam.

Patrycja Szczubełek

www.sadowniczy.pl

Dzień dobry! Otrzymaliśmy zapytanie o takiej treści:

„Witam. Interesują mnie truskawki pnące wiszące sadzonki. Proszę o informację, czy zimowanie i rozmnażanie truskawki wiszące w doniczkach jest trudne? Kiedy sadzić truskawki wiszące? Czy ciężka jest pielęgnacja truskawki wiszące? Jakie są najlepsze odmiany truskawki wiszące? Czy uprawa truskawki wiszące pnące pienne jest trudna? Widziałam kiedyś truskawki wiszące posadzone w beczce i bardzo mi się podobały.

Ciepło pozdrawiam,

Lidia, Myszyniec. ”

Pani Lidio, mamy bardzo szeroką ofertę odmian sadzonek truskawki. Naprawdę jest w czym wybierać!

Truskawki pnące wiszące, kiedy sadzić?

Wszystko zależy od tego, w jakiej formie będą sadzonki truskawki wiszącej. Jeżeli będą to sadzonki truskawki Frigo, to sadzimy je tylko wiosną. Jeśli będą to sadzonki truskawki wiszącej uprawianej w doniczce, to sadzimy je cały sezon, aż do pierwszych przymrozków.

Truskawki pnące wiszące — pielęgnacja

W uprawie truskawki wiszącej ważne jest, aby stanowisko było słoneczne. Miejsce musi być dobrze odchwaszczone, a gleba żyzna. Uprawiając truskawki pnące wiszące w doniczkach, musimy pamiętać o regularnym podlewaniu. Z czasem z rozrastających się rozłóg możemy pobierać małe sadzonki. I rozsadzać. Dzięki temu rozmnażanie truskawki wiszące jest dość proste.

Truskawki wiszące rosnące w gruncie możemy późną jesienią okryć liśćmi lub agrotkaniną. Na ogół dobrze truskawki wiszące znoszą zimowanie. Sadzonki, które rosną w doniczkach, możemy wkopać do gruntu. Jeśli nie mamy takiej możliwości, to możemy schować je do chłodnego i ciemnego miejsca.

Truskawki pnące wiszące — odmiany.

 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Albion
 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Monterey
 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Portola
 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Albion
 • Truskawka pnąca wisząca powtarzająca owocowanie Vimarina

Serdecznie pozdrawiam.

Patrycja Szczubełek

www.sadowniczy.pl

Dzień dobry!

Otrzymaliśmy zapytanie o treści:

"Witam. Poszukuje sadzonki truskawki Albion 2000szt, jaka byłaby cena?

Ciepło pozdrawiam.

Jakub z Bielska Białej"

 

Sadzonki truskawki Albion, a cena

Panie Jakubie, mamy w sprzedaży hurtowej poszukiwane sadzonki truskawki Albion. Dostępne są opakowaniach zbiorczych po 500szt. Cena za sadzonkę truskawki Albion przy tej ilości to 0,97zł.

Serdecznie pozdrawiam!

Patrycja Szczubełek

www.sadowniczy.pl

Dzień dobry,

Truskawka Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO sprzedajemy tylko w wielokrotności detal 10szt, hurt 500szt.

Pozdrawiam

Agnieszka Wojtczak

Witam,

Obecnie nie posiadamy truskawki Albion pnąca wisząca powtarzająca FRIGO.

Pozdrawiam

Agnieszka Wojtczak

Witam,

W sprzedaży mamy truskawki frigo Klasa A+

Klasa A+ to 15-20 mm średnica korony.

 

Pozdrawiam

Agnieszka Wojtczak

www.sadowniczy.pl

Polecam sadzenie nie gęstsze niż 6 roślin na 1 m2

 

Pozdrawiam

Agnieszka Wojtczak

Witam

Truskawki pochodzą głównie z krajów o ciepłym klimacieNajlepszy wzrost i owocowanie uzyskuje na glebach żyznych, ale lżejszych, próchniczych, przewiewnych, lekko kwaśnych, o pH 5,5-6,5 i uregulowanych stosunkach wodnych. Truskawka lubi miejsca nasłonecznione, gdyż dzięki temu jej owoce są bardziej aromatyczne i smaczniejsze. Gleba powinna być dobrze uprawiona, pozbawiona chwastów i bogata w składniki mineralne. Roślina ma płytki system korzeniowy, przez co dobrze znosi wysoki poziom wody gruntowej. 

Pozdrawiam

Agnieszka Wojtczak

Witam

Tak, ta odmiana nadaje się do uprawy w rynnie jak i pozostałe odmiany truskawek.

Uprawa w rynnie dodatkowo pod osłonami pozwala rozpocząć produkcje dużo wcześniej niż w polu.

Pozdrawiam

Agnieszka Wojtczak

Witam

Truskawki potrzebują próchniczej, żyznej ziemi, której strukturę poprawiamy poprzez dodanie piachu czy keramazytu. Powinna mieć odczyn obojętny lub lekko kwaśny (pH 5,5-6,5). Podłożem wyjściowym może być ziemia dla warzyw, którą kupimy w każdym sklepie ogrodniczym.

Truskawki wymagają częstego podlewania. Ziemia nie powinna nigdy zupełnie wyschnąć. Podlewając rośliny starajmy się jednak zbytnio nie moczyć ich liści i owoców, ponieważ są podatne na choroby grzybowe.

Niestety truskawki w doniczkach nie obejdą się bez nawożenia. Roślinę trzeba dokarmić po każdym owocowaniu. Wybieramy nawozy potasowe (K), ponieważ ten właśnie pierwiastek odpowiada za kwitnienie roślin.

Pozdrawiam

Agnieszka Wojtczak

Dzień dobry, truskawka albion frigo należy do grupy A
Skutecznym sposobem zabezpieczania truskawek przed przemarznięciem jest nakrywanie roślin będących w stanie spoczynku zimowego, m.in. agrowłókniną, bądź folią perforowaną.
Dzień dobry, octowe pojawią się po 6 tygodniach od posadzenia.
Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Napisz do Dr Sadzonka
Opinie naszych klientów
5/5
Sławomir, Wodzisław Śląski
Sadzonki dotarły do nas bardzo szybko. Są bardzo dobrze zapakowane i wyglądają pięknie. Jutro czas na sadzenie, już nie możemy się doczekać pysznych owocków. :)
5/5
Anonim
Super sadzonki , daję 5 gwiazdek
5/5
Ewa, Kotowa Wola
Towar zabezpieczony, szybka wysyłka. Polecam
5/5
Małgorzata, Korfantów
Truskawki doszły w idealnym stanie, wszystkie się przyjęły. Sklep rewelacja!!! To moje nie pierwsze i nie ostatnie zakupy. POLECAM
5/5
Lucyna, Gorzów Wlkp
Sadzonki bardzo dobrze zapakowane, juz posadzone wszystkie sie przyjeły i rosna . Polecan i czekam na owoce Dziekuję za profesjonalność.
5/5
Anna, Kraków
Zgodnie z opisem. Dobrze się przyjęły.
5/5
Anna, Rybotycze
Polecam, wszystkie sadzonki się przyjęły, czekam na owoce :))
5/5
Jolanta, Krzeszowice
Polecam. Roślinki dostałam wczesniej niż zadeklarowano. Wszystko bardzo dobrze zapakowane. Truskawki rozwineły listki po kilku godzinach po posadzeniu.
5/5
Jarosław, Zielona Góra
sadzonki dotarły nieuszkodzone, polecam sklep
5/5
Krzysztof, Krasnystaw
Sadzonki dotarły w doskonałym stanie. Z niecierpliwością czekam na owoce. Obsługa - pełen profesjonalizm, polecam ten sklep
5/5
Andrzej, Złotoryja
Całość przesłanego towaru zgodna z zamówieniem. Dobrze zabezpieczona do transportu. Pełen profesjonalizm. Polecam.
5/5
Hanna, Dęblin
polecam!
5/5
Ariadna, Brody
Kontakt ze sklepem bardzo dobry, miła obsługa. Truskawki ładnie zapakowane. Wszystko jak nalezy. Na pewno będę stałą klientką oraz polecę sklep znajomym.
5/5
Wanda, Morąg
Szybka dostawa. Fachowa i miła obsługa. Bardzo polecam ten sklep. Sadzonki truskawek, jagody goi, rabarbaru bardzo dobrze ukorzenione, oraz starannie zapakowane i zabezpieczone. Wszystkie sadzonki się przyjęły. Na sadzonkach truskawek po dwóch tygodniach od posadzenia zaczęły się pojawiać pierwsze kwiaty. Ciekawa jestem smaku owoców.
5/5
Irena, Gruszczyn
Polecam,jestem zadowolony!
5/5
Krystyna, Bydgoszcz
Witam! Sadzonki zamawiałam w kwietniu 2015r.Przesyłkę sadzonek otrzymałam ,truskawki,borówki.Posadziłam ,wszystkie pięknie rosną i oko cieszą.Polecam!!
5/5
Bożena, Mikołów
Polecam, sadzonki na następny dzień zaczęły wypuszczać listki. Polecam, Zamówienie zgodne z opisem, bardzo dobrze zabezpieczone w transporcie.
5/5
Henryk, Ludomy
super pakowanie,stan roślin ,super
5/5
Karolina, Radom
Sadzonki dotarły nawet wczesniej niż się spodziewałam, stan idealny już się przyjęły i rosną jak szalone. Teraz tylko czekam na przepyszne owoce Dodam też że obsługa telefoniczna jest po prostu genialna. Pani wszystko mi wyjaśniła jasno i klarownie z niesamowitą profesjonalną informacją Wszystkim polecam bardzo zakupy w tym sklepie :)
5/5
Janusz, Zagnańsk
Dostawa błyskawiczna- sadzonki w dobrym stanie. Dopiero po dwóch dniach wsadziłem ale przyjęły się świetnie - po tygodniu stwierdzam, że rosną jak na drożdżach. Zdziwiłem się.
Urszula, Dębe Wielkie
Sadzonki w porządku już się zazieleniły,długi czas oczekiwania na dostawę,paczka słabo zabezpieczona pękła wzdłuż ponieważ karton był firmowo ponacinany i nie było to zaklejone taśmą.Torebkę z truskawkami wyjełam z paczki przez dziurę zanim ją otworzyłam.Na szczęście dotarło do mnie wszystko to co zamówiłam.
5/5
Stanisława, Jasło
Sadzonki dobrze zabezpieczone i zapakowane, wyglądają na 'mocne' mam nadzieję, że przyjmą się bez problemu.
5/5
Tadeusz, Rzeszów
Bardzo ładne sadzonki, duże korzenie, porządnie zapakowane. Jak zwykle wszystko OK. Polecam
5/5
ILONA, JASTRZEBNIKI
Truskawki dotarły w super stanie.POLECAM!
5/5
Anonim
Polecam !!!
5/5
Tomasz, Tarnów
przesyłka dotarła,ładnie zapakowana,polecam
5/5
Elżbieta, Wolbórz
Jestem zadowolona z zakupu . Sadzonki bardzo dobrze zabezpieczone. Serdecznie polecam.
5/5
BEATA, BIELSKO-BIAŁA
Sadzonki ładne, korzenie w zaskakującej ilości, zdrowe i ładne. Polecam.
5/5
Maria, Żagań
Przesyłka dotarła w idealnym stanie. Truskawki posadzone i czekamy na owoce wspólpracy. Maria.
5/5
Jan, Tolkmicko
Sadzonka profesjonalnie zapakowania, w bardzo dobrym stanie. Polecam
5/5
Alicja, Dobre Miasto
Szybka dostawa, sadzonki ładne, bardzo dobrze zapakowane na czas transportu. Już zostały posadzone. Dziękuję i polecam wszystkim współpracę z Firmą.
5/5
Jan, Ostróda
sadzonki zgodne z opisem, teraz na działkę i czekać, polecam
5/5
MAREK, RZESZÓW
Marek z Rzeszowa Potwierdzam profesjonalizm i dużą solidność Firmy sadzonki otrzymałem w bardzo dobrym stanie w niecałe 24h od powiadomienia o wysyłce. Polecam i pozdrawiam.
5/5
Agata, Starachowice
Sadzonki super zabezpieczone polecam
5/5
Jarosław, Buczek
Sadzonki zgodne z opisem, porządnie zapakowane, ekspresowa wysyłka . Polecam !
5/5
Nowak, Wielichowo
Super. Sklep godny polecenia. Nawet reklamacja szybko i sprawnie załatwiona. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko ok .
5/5
MARTA, SZYDŁOWIEC
Sadzonki truskawek dotarły w bardzo dobrym stanie. Wcześniej kupowałam sadzonki iglaków, wszystkie bardzo ładnie się przyjęły. Serdecznie polecam.
5/5
Iwona, Brody
Z otrzymanych sadzonek 5,wyrzuciłam zobaczymy jak będzie teraz-zapakowanie 6!!!!!!!!!!!!!!!!!
5/5
Tadeusz, Jeziora Wielkie
Bardzo miły i przyjemny kontakt - sadzonki otrzymałem ekspresowo, wszystkie się przyjęły - bardzo polecam
5/5
Grzegorz, Gryfice
dobrze ukorzenione i zdrowe polecam
5/5
PRZEMYSŁAW, INOWROCŁAW
Wszystko dotarło w tempie expresowym i w dobrym stanie; poczekamy-zobaczymy. Jest to już kolejny mój zakup tej odmiany truskawek i z poprzednich byliśmy bardzo zadowoleni-owoce były do końca września :)
5/5
Robert, Wrocław
Bardzo dobry przepływ informacji o realizacji zamówienia. Szybka dostawa. Rośliny przyjechały w dobrej kondycji. Polecam
5/5
Dorota, Wodzierady
Sadzonki już są zasadzone, zielenią się, garną do słońca. Czekam na plony:)
5/5
Katarzyna, Orońsko
Wszystko w jak najlepszym porządku. Błyskawiczna przesyłka, bardzo dobrze zabezpieczona. Sadzonki bardzo ładne,dobrze ukorzenione - przyjęły się w 100%. Zielenią się w oczach. Z niecierpliwością będę czekała na owoce :)
5/5
Waldemar, Turek
Waldek Turek wielkoplska.... sadzonki truskawek ok juz się przyjęły..... rosną... tylko życzyć sobie odpowoiedniej pogody :)
5/5
Danuta, Czechowice-Dziedzice
Truskawki dotarły dość szybko,sadzonki były ładne i odpowiednio zabezpieczone przed wyschnięciem. Posadziłam i czekam na zbiory,które mam nadzieję będą, ponieważ już widzę,że wszystkie truskaweczki się przyjęły. Polecam!!!
5/5
Michał, Warszawa
Sadzonki zgodne z opisem, porządnie zapakowane, ekspresowa wysyłka
5/5
Katarzyna, Wejherowo
Wysyłka sadzonek w ekspresowym tempie, dobrze zabezpieczonych. Przyjęły się przyjęły, wszystko w porządku, teraz tylko czekać na owoce. Do wysyłki była dostarczona instrukcja ze sposobem postępowania.Polecam ten fachowy sklep.
5/5
ANNA, SZCZECIN
Sadzonki bardzo ładne, dobrze zabezpieczone Wszystkie się przyjęły. Polecam serdecznie
4/5
Zamknij
Jplayer

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel