Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabiezpieczanie roślin z gruntu

2020-01-13
Zabiezpieczanie roślin z gruntu

Zabezpieczanie roślin z gruntu

JESTEŚMY LIDEREM - TWORZYMY NOWE STANDARDY!

W dzisiejszych czasach dzięki sprzedaży wysyłkowej mamy możliwość dotarcia do większego grona klientów, którzy z kolei mają większą perspektywę i szansę na zdobycie poszukiwanych roślin, które są niedostępne w pobliskich sklepach ogrodniczych. Dzięki nowoczesnym metodom zabezpieczania roślin, wysyłka jest w pełni bezpieczna oraz estetyczna.

W przypadku roślin w doniczkach, sadzonka jest zabezpieczona folią zapobiegającą utracie wilgoci i rozsypywaniu się ziemi, a następnie umieszczana w odpowiednio dopasowanym kartonie. Zdecydowanie inaczej wygląda zabezpieczenie roślin kopanych z gruntuPo latach doświadczenia mamy swój unikalny sposób, dzięki któremu przodujemy na polskim rynku sprzedaży wysyłkowej oraz jakości wysyłanych przez nas roślin.

Przedstawiamy Państwu nasze metody START PACK®

1. Drzewka owocowe

Każda sadzonka jest zabezpieczona dużym balotem - specjalną siatką, która ma za zadanie utrzymanie całej bryły korzeniowej wraz z zawartością dodatkową : wilgotną trociną oraz nawozem jesiennym. Nie ma ryzyka przesuszenia korzeni, sadzonka może być przetrzymywana do kilku tygodni, zanim zostanie zasadzona, a nawóz jesienny przygotuje roślinę do okresu zimowego.

Balot przed sadzeniem zdjejmujemy, a zawartość wsypujemy do dołka, gdzie posadzimy roślinę.

● Autor: Jan, Wiele

Kupiłem 16 drzewek owocowych. Jestem w pełni zadowolony. Doskonała jakość materiału. Były też dobrze zapakowane i zabezpieczone. Polecam wszystkim i pozdrawiam.

● Autor: Joanna, Lubsko

Witam, w szkółce zakupiłam 10 drzewek, po określonym terminie przyszły do mnie świetnie zapakowane wszystkie miały listki i świetnie się przyjeły. Serdecznie polecam zakup na tej stronie.

● Autor: Grzeorz, Strzegom

X.2012 - Sadzonki Antonówki bardzo dobrze ukorzenione, zdrowe - START PACK się spradza, korzenie wyglądają jakby dopiero wyjęte z ziemi w szkółce, myślę, że z przyjęciem w nowym miejscu nie powinno być problemów. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

2. Rośliny liściaste i iglaste leśne kopane

Korzenie sadzonek zaraz po wykopaniu zostają przez nas mikoryzowane (tkanką grzybni mikoryzy, będąca w symbiozie z korzeniami roślin), która pomaga roślinom w dalszej adaptacji po posadzeniu. Następnie rośliny zostają zabalotowane i przygotowywane do wysyłki.

● Autor: Barbara, Łódź

Sadzonki ligustra dobrze ukorzenione, dobrze zabezpieczone. Przesyłka dobrze zapakowana i w szybkim czasie dostarczona. Inne krzaczki również w świetnej formie, już rosną na działce. Bardzo polecam.

● Autor: Marek, Bydgoszcz

Witam, już wielokrotnie dokonywałem zakupów w "sadowniczy.pl" i zawsze byłem usatysfakcjonownyjakością sadzonek, profesjonalizmem obsługi i jakością dostaaw (opakownia). Na pewno będę w dalszym ciągu dokonywał zakupów u tego dostawcy.

● Autor: Renata, Wieprz

Sadzonki bardzo ładne, dobrze ukorzenione. Transport szybki, roslinki są świetnie zabezpieczone. To mój trzeci zakup w tej Firmie, łącznie kupiłam 650sadzonek świerków z czego nie przyjeły się tylko 3 sztuki, gorąco polecam!!!

3. Thuje w jutach i balotach

Rośliny owinięte jutą możemy sadzić wraz z "opakowaniem - jutą", która ulegnie rozkładowi.

● Autor: Jadwiga, Warszawa

Tuje są bardzo ładne. Zamówiłam 8szt, a przy odbiorze dokupiłam jeszcze jedną bo wyglądały wspaniałe. Posadziłam. Trzymają się dobrze mimo tego, że sadziłam je w ostro padającym śniegu.

● Autor: Jacek, Zgierz

Tuje dojechały w bardzo dobrym stanie i solidnie spakowane na paletach. Mam nadzieję, że będą szybko rosły. Sklep polecam, będę jeszcze kupował tuje na ogrodzenie z przodu domu.

● Autor: Sławomir, Szczecin

To czary. Kilka podejść do sadzonek tuj (Różni dostawcy). Połowa z zasady padło w pierwszych dniach. Z dostawy od "adowniczy" przetrwały wszystkie. Profesjonaliści. Gorąco polecam.

* baloty z drzewek owocowych oraz sadzonek leśnych zdejmujemy, a zaimpregnowaną trocinkę z nawozem umieszczamy w dołku i mieszamy z ziemią, wzbogacając ją w próchnicę.

drzewka owcowe
tuje
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel