Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TUNELE FOLIOWE

2020-02-11
TUNELE FOLIOWE

Jak jest zapakowany cały tunel?

Cała konstrukcja wraz z folią zapakowana jest w jeden karton o wymiarach 200 x 30 x 30 cm (dł. x wys. x szer.). Dodatkowo karton jest owinięty folią a także zabezpieczony naszą taśmą firmową. Waga paczki od 35 – 40 kg.

Jaka jest żywotność tunelu foliowego?

Klienci, którzy dokonali zakupów naszego produktu 5-7 lat temu są w stałym kontakcie z naszą firmą i nie zgłaszają żadnych uwag dotyczących konstrukcji tunelowej. Cały stelaż wykonany jest z pełnowartościowego polichlorku winylu, więc nie ulega on korozji.

Czy montaż tunelu jest skomplikowany?

Do każdego tunelu dodane są dwie instrukcje montażu. Instrukcje są w formie opisowej jak i rysunkowej, po to aby ułatwić zmontowanie konstrukcji. W każdej chwili można je pobrać z naszej strony internetowej przy opisie tuneli. Wykonując montaż krok po kroku nikt nie powinien mieć problemów ze złożeniem konstukcji. W razie jakichkolwiek problemów można telefonicznie uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Czy na zimę trzeba demontować cały tunel?

Nie ma potrzeby demontowania konstrukcji tunelowej na okres zimowy. Jednak zalecamy demontaż samego poszycia (folii), po to aby nie zalegała na nim warstwa śniegu, lodu. Sama konstrukcja nie jest podatna na zmienne wahania temperatur w zakresie od -40 do +60 stopni Celsjusza.

Jak montowany jest tunel do podłoża?

Do każdego tunelu foliowego dołączane są szpilki montażowe, przydatne podczas montażu konstrukcji. Trzeba pamiętać o okopaniu ziemią od strony zewnętrznej nadmiaru folii która zostaje po dokładnym obciągnięciu folii na konstrukcji. W przypadku gdy tunel znajduje się na otwartej przestrzeni, użytkownik we własnym zakresie powinien zabezpieczyć tunel np. poprzez zakotwiczenie ramy tunelu śledziami.

Z czego zrobiona jest konstrukcja tunelowa?

Cała konstrukcja na tunel foliowy wykonana jest z rurek pcv o przekroju Ø 32 mm oraz kształtek z tworzywa

Jak zabezpieczamy kształtki tunelowe?

Do każdego tunelu foliowego dołączone są gwoździki pierścieniowe, które służą do zablokowania kształtek na rurkach konstrukcji. Należy pamiętać, że gwoździków NIE WBIJAMY w kształtki gdyż mogą ulec zniszczeniu. Do zabezpieczenia najlepiej posłuży nam wkrętaka akumulatorowa z wiertłem 2 mm. Po przewierceniu kształtki z rurką, całość zabezpieczamy poprzez wciśnięcie gwoździka.

Czy folia jest "z metra" czy są to gotowe elementy do naciągnięcia na konstrukcję?

Do każdego tunelu dołączone są dwa fragmenty folii 4-UV: jeden na konstrukcję tunelową (poszycie + boki) a drugi fragment na drzwi (2 sztuki).

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel