Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sklep ogrodniczy Sadowniczy.pl - sprzedaż nasion

2020-01-13
Sklep ogrodniczy Sadowniczy.pl - sprzedaż nasion

Sklep ogrodniczy Sadowniczy.pl - sprzedaż nasion roślin

W naszej ofercie od lat można znaleźć bogaty asortyment nasion różnych roślin, dzięki temu jesteśmy elastyczni względem zapotrzebowania naszych Klientów.

1.Nasiona warzyw

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zawsze świeże nasiona warzyw, które możecie Państwo uprawiać w swoich ogrodach lub otoczeniu. Prócz tradycyjnych paczek z nasionami, mamy także specjalne krążki i taśmy nasienne, które zrobione są z biodegradalnej, celulozowej materii, na której nasiona umieszczone sa tak, że nie ma potrzeby robienia późniejszej przerywki. Co roku wprowadzamy do oferty nowe warianty tradycyjnych warzyw. Największą popularnością cieszą się nasiona pomidorów i ogórków, sałaty, marchwi i buraków. Służymy małymi gramaturami do przydomowych ogrodów, jak również dużymi opakowaniami z przeznaczeniem pod specjalistyczny siew na dużą skalę. Dysponujemy także specjalistycznymi nasionami BIO.

warzywa

2.Nasiona kwiatów

Rok rocznie również prezentujemy nową ofertę na nasiona kwiatów jednorocznych jak i wieloletnich. Oferta ta dotyczy nasion wszystkich roślin i przypada na początek roku. W przeciągu jednego roku na rynku pojawiają się nowe odmiany, które systematycznie wprowadzamy, aby nasi Klienci mogli mieć bogaty wybór roślin. Tu także mamy dostępne specjalne krążki taśmy nasienne, które sa niesamowicie wygodne, co powoduje, że uprawiać możemy rośliny na balkonie i tarasie.

kwiaty

3.Nasiona traw

W stałej ofercie mamy dostępne profesjonalne nasiona traw z przeznaczeniem na trawnik. Nasiona dobrane sa tak, aby mogły być wysiane zarówno w słońcu, jak i specjalne gatunki do cienia. Odmiany roślin w mieszankach sa odporne na udeptywanie, szybko odrastają po koszeniu oraz tworzą iście stadionowe murawy. Opakowania nasion traw są w kilogramowych opakowaniach.

trawy

4.Nasiona roślin ozdobnych

W tej kategorii mamy nasiona roślin ozdobnych, które możemy samodzielnie wysiać i hodować w domowym zaciszu. Znajdziecie Państwo w tej kategorii nasiona cisów, nasiona judaszowca, strelicji, kaktusów, thuji, tulipanowca, mimozy czy kuflika. Trzeba przyznać jedno - to kategoria dla zapalonych ogrodników.

rośliny ozdobne

5.Nasiona roślin miododajnych

Również w stałej ofercie mamy nasiona roślin miododajnych jednorocznych jak i wieloletnich. Dostępne sa one małych gramaturach jak i kilogramowych opakowaniach. Dysponujemy także profesjonalnymi artykułami odnośnie wybranych gatunków roslin miododajnych jak i ich wydajności miodowej. Prym oczywiście wiedzie nostrzyk biały i żółty.

miododajne

6.Nasiona roślin poplonowych

Ta kategoria jest dla Klientów, którzy poszukują nasion roślin na plon główny, jak i poplon. Dostępne są one w opakowaniach kilogramowych, ale nierzadko sprzedajemy też tonami. Od kilku lat dużą popularnością cieszy się rzepik perko - który uprawiany jest przez "ślimaczarzy", do karmienia mięczaków.

rośliny poplonowe

7.Nasiona na kiełki

W naszej ofercie można również znaleźć spory wybór nasion na kiełki. Materiał jest wysokiej jakości, dysponujemy tez dość rozbudowaną ofertą, w której każdy znajdzie swoje ulubione warzywo na kiełki. Spożywanie kiełek, w szczególności zimą, gdy nie mamy dostępu do świeżych warzyw, jest niezwykle ważne. Nasiona na kiełki wzmacniają nasz organizm, działają antyrakowo, ponadto wspomagają nas w walce z różnymi dolegliwościami.

kiełki
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel