Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Róże - sprzedaż wysyłkowa

2020-02-19
Róże - sprzedaż wysyłkowa

Róże – sprzedaż wysyłkowa

Róże to jedne z najpiękniejszych i najpopularniejszych krzewów. Dzięki wielu dostępnym odmianom możemy znaleźć dla nich miejsce w każdym ogrodzie czy parku. Urzekają swoją urodą i często pięknym zapachem. Znajdują również zastosowanie w lecznictwie lub kosmetologii (głównie dzięki zapachowi). Mogą rosnąć pojedynczo lub w grupach. Dobrze pielęgnowane i uprawiane potrafią zachwycić każdego! Nasz sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową róż takich jak:

-okrywowe np. róża gęsto kolczasta subtelna i mocna

-rabatowe np. róża rabatowa czerwona

-pnące np. róża pnąca typu Polka

-wielkokwiatowe i wielokwiatowe np. róża wielkokwiatowa bordowa

-szczepione na pniu np. róża szczepiona na pniu biała

-miniaturki np. róża miniaturka czerwona typu Red Fairy

Sadzonki róż dostępne są w dwóch wariantach: z gołym korzeniem i w doniczkach. Róże z gołym korzeniem (balot) są specjalnie zabezpieczone. Korzenie roślin są wkładane w mikoryzę, dzięki której lepiej znoszą warunki podczas transportu oraz mają odpowiednią ilość wody i składników odżywczych. Następnie, pakowane są do kartonów, w których mocujemy je tak, aby nie poruszały się podczas transportu. Po zabezpieczeniu, do kartonu wkładamy dodatkowo wypełniacz, który zajmuję resztę wolnego miejsca i zabezpiecza roślinę przed ewentualnymi szkodami. Tak zapakowane róże zostają wysłane do klienta. Róże w doniczkach również są pakowane do kartonów, mocowane i obłożone wypełniaczem dla bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby rośliny przez nas wysyłane były w świetnej kondycji i docierały do Państwa w nienaruszonym stanie.

Wysyłka róż

Róże w balotach wysyłamy wiosną – od marca do maja i jesienią od października do grudnia. Róże doniczkowe natomiast wysyłamy od kwietnia do listopada. Zamówienia realizujemy na bieżąco w kolejności w jakiej składali je klienci.

róża Red Fairy
róża wielokwiatowa
Pokaż więcej wpisów z Luty 2020

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel