Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasze choinki

2019-09-06
Nasze choinki

Nasze choinki

Dowiesz się jakie żywe choinki oferujemy w naszym sklepie i dlaczego warto u nas kupować.

Jakość i wygoda.

Drzewka oferowane przez nasz sklep są najwyższej jakości i pochodzą ze sprawdzonych plantacji. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą wysyłkową i cieszymy się uznaniem klientów. Zakup świątecznego drzewka przez internet zdobywa coraz więcej zwolenników. Dzięki możliwości zakupu choinki online możemy cieszyć się pachnącym, naturalnym drzewkiem bez wychodzenia z domu. Kurier przywozi nam je pod drzwi.

Choinki - co proponujemy.

Świerk pospolity – sadzonki cięte

Najbardziej znane i popularne drzewko bożonarodzeniowe. W naszym sklepie proponujemy drzewka z ładnie ukształtowaną koroną, świeże i wysokiej jakości. W naszym sklepie możesz kupić świerk pospolity cięty w wysokości od 170 do 300 cm.

● Świerk pospolity szwedzki – sadzonki cięte i w doniczce

Świerk pospolity szwedzki ma pokrój podobny do klasycznego świerku, jednak jest bardziej wytrzymały i dłużej będzie zdobił nasz dom nie gubiąc igieł. Poza tym ma nieco gęściej rosnące pędy, dzięki czemu ma mnie prześwitujący pokrój, niż świerk pospolity zwykły. W naszym sklepie możesz kupić świerk pospolity szwedzki cięty w wysokości od 180 do 240 cm. Tę odmianę możesz nabyć także w doniczce. Wysokość sadzonek w doniczkach wynosi ok. 150 cm.

Świerk kłujący Glauca – cięty i w doniczce

Świerk kłujący ‘Glauca’ zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. Ma bardzo symetryczny pokrój oraz niebiesko-szare błyszczące igły, co nadaje nieco bajkowego uroku. W naszym sklepie możesz kupić świerki kłujące ‘Glauca’ zarówno cięte, jak i wersji doniczkowej. Proponujemy sadzonki cięte o wysokości 180-240 cm oraz w doniczce, nieco niższe w dwóch wariantach. Większe o wysokości 150 cm i mniejsze 80-110 cm.

Jodła kaukaska - cięta i w doniczce

Ta odmiana jodły jest ekskluzywnym drzewkiem bożonarodzeniowym o pięknym pokroju i grubych igłach w kolorze ciemnozielonym z biało-srebrnym przebarwieniem pod spodem. Jest to drzewko, które jest w stanie najdłużej wytrwać w domowych warunkach bez gubienia igieł. Tę elegancką i dostojną choinkę, możesz kupić w dwóch wariantach. Sadzonki jodły kaukaskiej ciętej proponujemy w wysokości od 180 – 240 cm, natomiast w doniczkach o wysokości 150 cm.

Wybór choinek jest dość spory, mamy więc nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że chcąc otrzymać choinkę za pośrednictwem kuriera, jego wysokość nie może przekraczać 180 cm. Jeśli zamarzy Ci się bardziej okazałe drzewo, zapraszamy Cię po odbiór osobiście.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel