Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lekcja przyrody z Sadowniczy.pl

2020-01-14
Lekcja przyrody z Sadowniczy.pl

Lekcja przyrody z Sadowniczy.Pl

Nasz sklep ogrodniczy sadowniczy.pl nie tylko stara się zapewnić potrzeby dorosłych odbioców, ale też zaspokoić wiedzę naszego młodszego pokolenia. Nauka praktyczna jest dużo ciekawsza niż teoretyczna, dlatego kilka dni temu odwiedziły nas dzieci z klas podstawowych. Nasi młodzi goscie zdobyli nieco wiedzy i zobaczyły jak wygląda opieka nad roślinamy. Dzieci miały okazje własonoręcznie przesadzić krzwy jeżyny bezkolcowej, zwiedzić tunele z rożami, przejść się alejkami placu sprzedaży i obejrzeć różnorodne odmiany krzewów, drzewek i kwiatów.

Przy okazji zwiedzania sklepu ogrodniczego, dzieci miały możliwość zobaczyć naszych pracowników podczas wykonywania prac ogrodniczych i pielęgnacyjnych. Podczas krótkiej prezentacji dzieci mogły posłuchać o budowie liścia i rodzajach kwiatostanów, a także rozpoznawały gatunki drzew liściastych i iglastych. Oprócz walorów edukacyjnych, nie zabrakło śmiechu, zabawy i brykania na świeżym powietrzu. Były oczywiście kiełbaski, napoje i owoce oraz mnóstwo balonów.

Pod koniec wizyty w sklepie ogrodniczym dzieci mogły uczestniczyć w konkursie i zdobyć ciekawe nagrody, bardzo przydatne w okresie wakacji. Niektóre pytania były bardzo trudne, ale nasi Milusińscy poradzili sobie ze wszystkimi. Dzieciom chyba bardzo spodobała się wizyta w Sadowniczy.Pl, bo już zapowiedziały swoją obecność w przyszłym roku.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel