Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak kupić drzewko świąteczne online?

2020-02-17
Jak kupić drzewko świąteczne online?

Dowiesz się, jakie drzewka świąteczne proponujemy i w jaki sposób dokonać zakupu.

Sztuczna choinka vs. Żywa choinka.

Żywe drzewko bożonarodzeniowe to podkreślenie magii i atmosfery świąt. Wiąże się także z tradycją, kiedy plastikowe drzewka były jeszcze nieznane. Żywa choinka to roznoszący się zapach świerków i jodeł wymieszany z wonią wypieków i wigilijnych potraw. Niepowtarzalny i jedyny w roku, kojarzący się z Bożym Narodzeniem. To również naturalny pokrój świątecznego drzewka oraz jego kolor. Zakup naturalnej choinki w doniczce, to także możliwość posadzenia takiego drzewka w ogrodzie, gdy nadejdzie wiosna. Wady? Posiadanie sztucznej choinki jest na pewno wygodą i oszczędnością czasu. Nie musimy chodzić na place w poszukiwaniu drzewek i transportować takiej choinki, co w dzisiejszych, zabieganych czasach ma ogromne znaczenie.

Znaleźliśmy rozwiązanie dla Ciebie.

Jeśli chciałbyś, aby święta w Twoim domu pachniały choinką, ale jesteś zabiegany i masz na głowie mnóstwo spraw, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Teraz nie musisz się martwić ani czasem, ani problemami z parkowaniem, ani transportem drzewka do domu. Możesz wejść na naszą stronę www.sadowniczy.pl i kupić choinkę online. Jeśli chcesz choinkę w doniczce, także mamy takie w ofercie. Różne rodzaje i odmiany, a także wielkości. Wybierasz, kupujesz, a choinka sama do Ciebie przyjedzie pod drzwi za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zapłacić możesz od razu albo kurierowi, gdy już dostarczy towar. To proste i wygodne rozwiązanie dla Ciebie.

Co wybrać?

W naszej ofercie mamy powszechnie znane i popularne świerki pospolite, zarówno w doniczkach, jak i cięte. Oprócz tego oferujemy świerk kłujący o niebieskawych igłach i pięknym pokroju, a także najbardziej ekskluzywne wśród choinek drzewko – jodłę kaukaską. Dlaczego możesz nam zaufać? Sprzedażą sadzonek online zajmujemy się od lat. Nasz materiał roślinny jest zdrowy i pochodzi z najlepszych plantacji. Znamy się tym i możesz być pewny, że otrzymasz choinkę najlepszej jakości i o ładnym wyglądzie. Zaufały dziesiątki tysięcy osób, a w poprzednim sezonie drzewka bożonarodzeniowe rozeszły się niczym świeże bułeczki. Zatem nie zwlekaj, zamów już teraz, a przed Bożym Narodzeniem odbierz i ciesz się żywym, pachnącym drzewkiem bez konieczności wychodzenia z domu.

Co nas ogranicza?

Jedyne, co nas ogranicza to wielkość drzewka bożonarodzeniowego. Za pośrednictwem poczty kurierskiej może dostarczać choinki nie wyższe, niż 180 cm. Jeśli jednak marzysz o tym, aby Twój dom zdobiło bardziej okazałe drzewko, zapraszamy po jego odbiór osobiście.

Tradycja choinek bożonarodzeniowych sięga XVI wieku. Jest symbolem życia, odrodzenia i płodności. Pierwsze choinki, jako symbole Bożego Narodzenia pojawiły się w Alzacji. Pierwotnie przystrajano choinki ozdobami papierowymi i jabłkami. Najpierw drzewka bożonarodzeniowe wstawiano do domów protestanckich. Dopiero w XVIII wieku ten obyczaj przejął Kościół Katolicki. Od XIX wieku choinki bożonarodzeniowe zagościły już niemal we wszystkich europejskich domach.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel