Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Choinki przez internet - teraz w Polsce

Jak zawsze innowacyjni!!!


Na zachodzie Europy i w USA od dawna jest to możliwe i popularne, w Polsce to Sadowniczy.pl tworzy nowe standardy. Od dzisiaj nie musisz już biegać w mrozie i śniegu w poszukiwaniu Świątecznego drzewka. Dostaniesz je bezpiecznie zapakowane pod drzwi swojego domu - na czas, na miejsce, na pewno. Klienci chwalą nas za jakość i bezpieczne pakowanie roślin, zdobyte przez 6 lat doświadczenie w wysyłkowej sprzedaży sadzonek przenieśliśmy na wysyłkę choinek. Efekt musiał być gwarantowany.


Przekonaj się sam co mamy Ci do zaoferowania:


Gwarantujemy świeże  rośliny.

Choinki wycinamy na 4 dni przed wysyłką, czyli  10 i 11 grudnia. Rośliny nie jeżdżą samochodem z parkingu na parking, z targowiska na targowisko. Po wycięciu trafiają na chłodnię i dalej do paczek. 

 

 

 

 

 


Antytranspirant i wosk  nie pozwolą igłom opaść przez długie tygodnie.

Metoda zabezpieczania została zaczerpnięta z największych amerykańskich plantacji choinkowych. Od 7 do 10 grudnia wszystkie drzewka przeznaczone do wycinki są zabezpieczane naturalnym  środekiem pochodzenia roślinnego(wyciągi z żywicy sosnowej) działającym jako antytranspirant. Środek zapobiega nadmiernej transpiracji tworząc cienką , elastyczną błonkę zabezpieczającą opryskane igły  przez ok. 3-4 tygodnie. Miejsce cięcia podobnie jak miejsce szczepienia w sadzonkach drzew owocowych jest zalane woskiem.

Używane preparaty są dopuszczone jako środki ochrony roslin w uprawach ekologicznych. Są bezwonne i obojętne dla alergików.


Pięciowarstwowa tektura zabezpiecza drzewka przed uszkodzeniam.

O zabezpieczaniu roślin na czas transportu wiemy naprawdę dużo. W ciągu roku wysyłamy ponad 30 tys. przesyłek, a średni poziom uszkodzonych w transporcie roślin wynosi około 0,1%. Świerki pakujemy  w dodatniej temperaturze dzięki czemu do minimum ograniczamy ryzyko łamania się gałezi.


Drzewko wybierasz przed komputerem w ciepłym domu, a nie na śniegu i wietrze pod chmurką. Sadowniczy.pl dostarcza Ci je pod drzwi Twojego domu i to w dodatku za DARMO.

Wysyłamy zawsze  15, 16 i 17 grudnia każdego roku.

Polecane

pixel