Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Marchew Bio ekologiczna

3 produkty

Czy marchewka ekologiczna powinna gościć w naszych ogrodach? Oczywiście, że tak! Jest bowiem nieocenioną skarbnicą składników pozytywnie oddziałujących na urodę i zdrowie. Od najmłodszych lat wspiera funkcjonowanie naszego organizmu, a przy tym stanowi smaczny i niedrogi dodatek do wielu potraw.

Kiedy sadzić marchew ekologiczną?

Termin wysiewu marchwi jest ściśle uzależniony od odmiany oraz czasu, w którym mają pojawiać się pierwsze zbiory. Generalnie, nasiona marchwi ekologicznej można rozsiewać w okresie od marca do czerwca, przy czym należy pamiętać, aby robić to dopiero wtedy, gdy ziemia ogrzeje się do temperatury co najmniej 7 stopni Celsjusza. Zaleca się również, aby nasiona marchwi ekologicznej umieszczać w rzędach, co 25 cm, na głębokość 1-2 cm, aby zapewnić korzeniom swobodny wzrost.

W Sadowniczy.pl oferujemy nasiona marchwi BIO, które pochodzą z gospodarstw ekologicznych, w których nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin oraz nawozów. Marchewka BIO jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących smacznych i zdrowych warzyw – bez dodatku szkodliwych składników. Zapraszamy!

Czytaj więcej
pixel