Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buraki Bio ekologiczne

6 produkty

Dlaczego warto kupić nasiona buraków ekologicznych? Z wielu powodów! Przede wszystkim jest to warzywo zdrowe, obfitujące w wiele witamin i składników mineralnych zapobiegających licznym chorobom i infekcjom. A co więcej, regularne spożywanie buraków pozwala zachować młody i atrakcyjny wygląd skóry!

Kiedy sadzić buraki ekologiczne?

Jako, że buraki to samo zdrowie, warto znaleźć dla nich miejsce w przydomowym ogrodzie. Nasiona buraków ekologicznych umieszczane są bezpośrednio do gruntu. I właśnie dlatego ich wysiew powinien przypadać w okresie od późnej wiosny do lata (od kwietnia do lipca), aby uchronić je przed przygruntowymi przymrozkami. Wiele zależy również od posiadanej odmiany. Najwcześniej siane są nasiona buraków z przeznaczeniem na botwinkę, dopiero w dalszej kolejności przychodzi pora na buraki na duże korzenie spichrzowe.

W Sadowniczy.pl oferujemy nasiona buraków BIO z upraw ekologicznych, wolnych od GMO. Wyprodukowane naturalnymi metodami, bez użycia chemicznych środków ochrony roślin i sztucznych nawozów stanowią doskonały wybór dla wszystkich osób ceniących zdrowy tryb życia.

Czytaj więcej
pixel