Cena tego produktu została już maksymalnie obniżona.
Rabaty kumulacyjne nie będą wpływać na cenę tego produktu, jednak jego zakup będzie wliczał się do sumy zamówień w systemie rabatowym.
W sprawie cen hurtowych niedługo skontaktuje się pracownik sadowniczy.pl
Jesteś zainteresowany zakupem hurtowym?
Wprowadź swoje dane, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia jakie możemy zaoferować Ci ceny.
Opis produktu
Bylina. Stosowany w lecznictwie jako środek rozkurczowy, pobudzający trawienie, wiatropędny, wykrztuśny i mlekopędny. W kuchni stosowany jest jako dodatek do ryb, zup, ryżu, drobiu, baraniny. Gramatura: 2g
Bylina. Wymaga gleby próchnicznej, ciepłej, lekkiej, wapiennej, głęboko uprawionej. Stanowisko słoneczne, osłonięte od wiatrów. Otrzymana rozsada zimuje na rozsadniku. Zabiegi pielęgnacyjne: nawadnianie, odchwaszczanie. Surowiec: nasiona i łodyga. Zastosowanie w lecznictwie jako środek rozkurczowy, pobudzający trawienie, wiatropędny, wykrztuśny i mlekopędny. W kuchni stosowany jest jako dodatek do ryb, zup, ryżu, drobiu, baraniny. Zielona łodyga może być przyrządzana jak szparagi czy kalafior. Służy również jako dodatek do pierników, wyrobów cukierniczych, wódek i likierów. Gramatura: 2g
Komary brzęczące nad głową to prawdziwa zmora letniej aury. Potrafią zepsuć każdą naszą aktywność w ogrodzie. Na szczęście możemy pozbyć się irytujących komarów. I to bez użycia środków chemicznych. Wystarczy, że posadzimy rośliny , które skutecznie odstraszą te owady.