W sprawie cen hurtowych niedługo skontaktuje się pracownik sadowniczy.pl
Jesteś zainteresowany zakupem hurtowym?
Wprowadź swoje dane, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia jakie możemy zaoferować Ci ceny.
Imię
Adres e-mail
Numer telefonu
Jaką ilością jesteś zainteresowany
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany numer telefonu, w tym na profilowanie przed Adminitratora, tj. na zautomatyzowane przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników.
Winogrona zawierają dużo witamin: B, C, PP oraz karoten, minerały i pierwiastki śladowe. Soki i syropy z winogron to także spora dawka przeciwutleniaczy, które chronią organizm przed nowotworami.
skład: sok z różowych winogron, cukier 69 brix - bez konserwantów
Parametry techniczne:
Kategorie poziom Isp:
Rośliny lecznicze

Dr Sadzonka
Masz problem z chorobami i szkodnikami?
Nasz doktor Ci pomoże.
Sprawdź poniżej naczęsciej zadawane pytania.
Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Napisz do Dr Sadzonka
Wybrane dla Ciebie
Opinie naszych klientów
Syrop z owoców maliny smakuje wyśmienicie. Zapakowany w szklany słoik, bez problemu dotarło do mnie zamówienie bez uszkodzenia.
Syrop z owoców czarnej porzeczki, gęsty w szklanym słoiku, pyszny, świetnie smakuje dodany do napojów. Ja dodaję również sok z pigwy.
Syrop z kwiatów czarnego bzu jest przepyszny, dodawałem do herbaty i dodatkowo wlewałem sok z pigwy - pycha.
Syrop gęsty, w szklanym słoiku, wszystko bez problemu dotarło do mnie bardzo bezpiecznie.
5/5
Rewelacyjny syrop! Dodawany do herbaty wyciągnął z kaszlu całą rodzinę! I do tego mniam! :)
5/5
Syrop bardzo esencjonalny, smaczny, skuteczny przy przeziębieniach.
5/5
Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.