REKLAMACJA

Jesteś tutaj:Strona główna Wysyłka 2019r.
Wysyłka 2019r.

Wszystkie zamówienia, które zostały dokonane w okresie zimowym — będą realizowane wczesną wiosną zgodnie z kolejnością składania zamówień. Podana data wysyłek może ulec zmianie, zależnie od warunków pogodowych. W przypadku przedłużającej się zimy opadów śniegu, mrozu — zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu realizacji.

 

Ze względu na fakt, że żywotność roślin zależy głównie od warunków pogodowych, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia na rośliny, których jakość po zimie budzi wątpliwość. Oraz do przesunięcia terminu realizacji, jeżeli jakakolwiek pozycja z zamówienia wymaga dłuższego czasu na upewnienie się co do żywotności rośliny.

 

Podział zamówień:               

Po złożeniu zamówienia z różnymi grupami roślin,  będzie ono podzielone przez obsługę sklepu i wysłane w terminie odpowiednim do nasadzenia lub wysiewu. 

W przypadku podzielenia zamówienia - koszta dodatkowe to 23.30zł

 

Koszty dostawy rozłożone na produkty:

Po złożeniu zamówienia koszt dostawy jest zerowany i proporcjonalnie przenoszony na ceny towarów w zamówieniu.

 

 

Jak długo będę czekać na przesyłkę? Czemu to tyle trwa?

Co roku staramy się dostarczyć Państwu zamówienia jak najszybciej. Dzięki bliskiej współpracy z lokalnymi szkółkami roślin oraz własnym plantacjom, rośliny są wykopywane z gruntu, wiązane w pęczki, ich korzenie najpierw pokrywane są żywymi strzępkami grzybni, czyli są mikoryzowane, po czym zabezpieczane zostają balotem zawierającym wilgotne trociny i startową dawkę nawozu (sposób zabezpieczenia może się różnić w zależności od rodzaju roślin). Ten sposób pozwala utrzymać wilgoć wokół brył korzeniowych nawet przez kilkanaście dni w transporcie. Tak zabezpieczone rośliny są pakowane do kartonów i przekazywane kurierowi, który jak najszybciej dostarcza je do klienta. Jednakże na to wszystko my także potrzebujemy czasu. Ponadto zamówienia są realizowane według kolejności ich składania. Rozumiemy Państwa chęć jak najszybszego otrzymania zamówienia, jednak - jak zawsze - priorytetem jest u nas to, aby do klienta docierał tylko odpowiednio przygotowany towar najwyższej jakości. Informację o wysyłce otrzymają Państwo w przede dniu odebrania zamówienia od kuriera.

 

 

Ważne

Paczka jest uzależniona nie tylko od wagi, ale również od gabarytów. Cenimy sobie jakość wysyłki, dlatego też przykładamy szczególną wagę do sposobu pakowania. 

 

Jeżeli paczka przekroczy określoną sumę boków, lub też dołożenie dodatkowych roślin do przesyłki, może spowodować uszkodzenie, paczka jest zamykana i dokładamy do zamówienia kolejną. 

 


 

 

Przypominamy, że zamówienia są realizowane wg kolejności ich złożenia.

 

STAN WYSYŁKI ROŚLIN

 

KategoriaTermin
Byliny od maja do końca listopada
Choinki grudzień
Drzewa owocowe kopane z gruntu od marca do początku maja
Drzewa owocowe w doniczkach od końca marca do końca listopada
Drzewka owocowe mini od połowy kwietnia końca do listopada
Formy szczepione iglaste od maja do końca listopada
Formy szczepione liściaste od maja do końca listopada
Grzyby na bieżąco
Kamienie Ozdobne na bieżąco
Karmniki, budki, karma dla ptaków na bieżąco
Kiełkownice i nasiona na kiełki na bieżąco
Krzewy owocowe kopane z gruntu od marca do początku maja
Krzewy owocowe w doniczkach od 3 dekady kwietnia do końca listopada
Nawozy na bieżąco
Odstraszacze na bieżąco
Owoce wrzesień/październik
Pnącza od maja do końca listopada
Rośliny iglaste doniczkowe od drugiej połowy kwietnia do końca listopada
Rośliny iglaste kopane z gruntu w balocie od II dekady marca do początku maja
Rośliny liściaste doniczkowe od 3 dekady kwietnia
do końca listopada
Rośliny liściaste kopane z
gruntu w balotach
od II dekady marca do początku maja
Rozsada warzyw maj
Róże doniczkowe od maja do końca listopada
Róże kopane z gruntu w balotach od II dekady marca do początku maja
Trawy od maja do końca listopada
Truskawki Frigo od marca do maja
Truskawki P9 po 15 czerwca do końca listopada
Wrzosy wrzesień/październik
Miody i syropy na bieżąco

 

 

Statusy zamówień w Sadowniczy.pl

 

 

- Nieobsłużone:

Zamówienie przyjęte do realizacji. W ciągu kilku godzin obsługa naszego sklepu przeanalizuje złożone zamówienie i przekaże je do dalszej realizacji. Zamówienie może być podzielone i wysyłane w różnym czasie jeżeli zaistnieje taka konieczność (towary z różnym terminem wysyłki). Czas obsługi zamówienia w okresach wzmożonej sprzedaży (wiosna i jesień) może ulec wydłużeniu do 24h roboczych. Wszelkie informacje o dalszych losach zamówienia otrzymają Państwo drogą mailową. O szczegóły realizacji można pytać drogą mailową biuro@sadowniczy.pl lub telefonicznie >>dane kontaktowe

 

- Oczekujące na wpłatę:

Zgodnie z dyspozycją oczekujemy na opłacenie tego zamówienia. Księgowanie wpłat odbywa się codzienne w godzinach 10.00-14.00. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas stosowną informację mailową potwierdzającą zaksięgowanie wpłaty, a na karcie Twojego zamówienia pojawi się faktura zaliczkowa dokumentująca wpłatę. Wszelkie niejasności można wyjaśnić z nami telefonicznie >>dane kontaktowe .

 

 

- Oczekujące na dostawę:

Jeżeli zamówienie dotyczy roślin status oczekujący na dostawę oznacza że:
- rośliny nie są jeszcze wykopane ze szkółki - sadzonki są przygotowywane do wysyłki (schładzanie, mikoryzowanie). Proces ten trwa od 4 do 7 dni w zależności od gatunku roślin i ma na celu spowolnienie procesów życiowych w roślinach na czas transportu.
- Jeżeli zamówienie dotyczy innych towarów status oczekujący na dostawę oznacza oczekiwanie na dostawę z magazynów naszych dostawców.
- W trosce o zadowolenie Klienta, jak i o dobre imię firmy - staramy się zawsze, aby nasz materiał był jak najwyższej jakości. W razie, gdy jakikolwiek asortyment nie przejdzie kontroli jakości – zostanie on wysłany do Klienta w późniejszym terminie.

 

 

- Realizowane:

Państwa zamówienie czeka w kolejce do wysyłki. Przeciętny czas kompletacji i pakowania zamówienia poza sezonem wynosi 24-48h. W sezonie (wiosna, jesień ) czas ten wydłuża się do 5-10 dni roboczych. Zamówienia wysyłamy wg. kolejności ich składania.

 

 

- Pakowane:

Zamówienie zostało skierowane do magazynu wysyłkowego w celu spakowania i przygotowania do wysyłki. W zamówieniu nie można dokonywać już żadnych zmian.

 

 

- Wstrzymane

Zamówienie jest przyjęte do realizacji, aczkolwiek w innym terminie. Status zamówienia Wstrzymane oznacza, że towar, który został zamówiony - jest dla Państwa zarezerwowany. W chwili obecnej zamówienie oczekuje na możliwość wysyłki (okres oczekiwania na wydobycie, transport, zabezpieczenie). Zgodnie z terminem wysyłki podanym na stronie sklepu rośliny będziemy wysyłali jak tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne na naszej szkółce. Staramy się dotrzymać terminów, dlatego też prosimy o cierpliwość.

Zamówienia wysyłamy w kolejności ich składania. Informacje szczegółowe na temat realizacji zamówień można znaleźć na stronie www.sadowniczy.pl, mailowo pod adresem sadowniczy@gmail.com. Uprzedzamy, że kontakt telefoniczny w okresie wiosennym i jesiennym może byś utrudniony. W momencie przystąpienia do wysyłki otrzymają Państwo od nas stosowną wiadomość

 

 

- Wysłane:

Zamówienie zostało już wysłane. Paczka z towarami znajduje się w firmie transportowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź status swojego zamówienia

 

Jest to najprostszy i najszybszy sposób na sprawdzenie informacji o swoim zamówieniu bez konieczności kontaktu z naszymi konsultantami.

 

 

Nasz magazyn

 

  Plac wysyłki                 Plac wysyłki 2

 

  Plac wysyłki 3

 

 

 

           Plac wysyłki i sprzedaży

 

Spakowane zamówienia

 

 

           Zamówienia przygotowywane do wysyłki           

Zachęcamy do uprzedniego zapoznania się z zawartymi informacjami na podanej stronie przed ewentualnym kontaktem telefonicznym.

 

Przesyłka za punkty:

Poczta Polska (Przelew Bankowy) - 1 Paczka = 300 punktów

FedEx kurier (Przelew Bankowy) - 1 Paczka = 360 punktów

Poczta Polska (Pobranie) - 1 Paczka = 360 punktów

FedEx (Pobranie) - 1 paczka = 520 punktów

 

Przesyłka może zostać spakowana w kilka paczek - punkty muszą pokryć cały koszt przesyłki.

Ilość paczek zależna jest od zamawianych produktów oraz ich wagi.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
0 szt., 0.00
Kalendarz ogrodniczy - Luty w ogrodzieSadzenie cebulek kwiatowych wiosennychRozsada warzyw od A do ZNasiona na kiełki - Bądź zdrowy na TOPIE!!!Nasiona na kiełki - Kiełkowy ogród bogactwem witamin!Dokarmianie ptaków zimąCzy wiesz jakie ptaki odwiedzają Twój karmnik?Drzewka owocowe - Sadzenie drzew owocowychDrzewka owocowe - Okres dojrzewania Dojrzałość zbiorczaDrzewka owocowe - Zapylacze drzew owocowychDrzewka owocowe - Przycinanie drzew owocowychDrzewka owocowe - Cięcie i pielęgnacja młodych drzewek owocowychDrzewka owocowe - Podkładki jabłoni Drzewka owocowe - Podkładki grusz, śliw i czereśniDrzewka owocowe - Pielęgnacja i zabezpieczanie drzewek i krzewów owocowych jesieniąDrzewka owocowe - Kalendarium ochrony roślin sadowniczychTruskawki - Truskawkowy szał naszej KlientkiTruskawki - Uprawa sadzonek truskawek Frigo i w pojemnikachOchrona przed szkodnikami i chorobami w sadzie owocowymJak sadzić kwiaty ogrodowe, drzewa i krzewy?Zabezpieczanie roślin na zimęNasadzenia jesienne i jesienne porządkiRośliny miododajne w ogrodzieLas w ogrodzie, czy ogród w lesie?Żywopłot średniŻywopłot wysokiŻywopłot obronny.Żywopłot niskiKalendarz ogrodniczy - Styczeń w ogrodzieKalendarz ogrodniczy - Marzec w ogrodzieKalendarz ogrodniczy - Kwiecień w ogrodzieKalendarz ogrodniczy - Listopad w ogrodzieKalendarz ogrodniczy - Grudzień w ogrodzie Pory roku - latoKalendarium ochrony roslin iglastychNajczęstsze choroby jabłoniZabiezpieczanie roślin z gruntuZasady zakładania lasuPunkty lojalnościoweKarmniki - ofertaPokarm dla ptaków - ofertaSadowniczy.TVTUNELE FOLIOWETruskawki - uprawa truskawek powtarzających owocowanie.Róża - kwiat o wielu twarzachSadzenie i pielęgnacja różCiekawostki z życia różRośliny na balkon, uprawa w pojemnikach Part 1 - iglaki Pnącza - zielona intymność w Twoim ogrodzieTrendy w ogrodzieMoc w Twoich ziołachDrzewka owocowe karłowe – dużo owoców w małej przestrzeniKolumnowy sad owocowy, czyli kolumnowe drzewka owocoweDrzewka owocowe DUO – podwójna radość dla wymagającychBylinyTRAWY OZDOBNE – BYLINY Z PAZUREMDrzewka karłowe w doniczkach – zabezpieczenie przed zimowym chłodemWrzosy i wrzośceRóże - kompozycjaGaleriaSklep ogrodniczy onlineChoinki przez internet - teraz w Polsce KwestionariuszKopia strony koszykaBudki lęgowe dla sikorekDobór budek lęgowych dla gatunków ptaków oraz wysokość ich montażuZasady wieszania budek lęgowychBłędy przy budowie budek lęgowychUprawa ArbuzaUprawa Brokułów Uprawa BrukselkiUprawa FasoliUprawa KapustyUprawa KarczochaUprawa BoćwinyAmatorska uprawa pomidoraUprawa RukoliUprawa RzepyUprawa SzparagówUprawa SzpinakuUprawa MiechunkiUprawa MajerankuUprawa miętyUprawa OreganoUprawa PietruszkiUprawa RozmarynuUprawa StewiiUprawa SzałwiUprawa TymiankuDobór wielkości doniczek do gatunku produkowanej rozsadyJak użyć bon podarunkowyNawożenie cebulek kwiatowychPieczarki odchudzająŚwięto Jesieni z SadowniczymDrzewka owocowe - JAbłoń Malinówka MalinowaRośliny na tern podmokłyDrzewka owocowe- Jabłoń AntonówkaDrzewka owocowe- Jabłoń PapierówkaDrzewka owocowe - Śliwa AmersSadowniczy.pl - Dzień Dziecka Jak uprawiać truskawkiSadzenie MoreliTawuła van Houtte'a Gold FountainTawuła Gold FountainTawuła nippońska SnowmoundDrzewka owowe - Śliwa DianaDrzewka owocowe - Śliwa BluefreDrzewka owocowe - Śliwa EmpressTawuła japońska Golden CarpetTawuła wczesnaTawuła japońska OdensalaTawuła japońska MacrophyllaLekcja PrzyrodyTawuła japońska FroebelliTawuła japońska CandlelightDrzewka owocowe - Śliwa HagantaTawuła brzozolistna TorTawuła GęstokwiatowaTawuła japońska Magic CarpetTawuła BrzozolistnaTawuła japońska Japanese DwarfTawuła japońska White GoldTawuła japońska Green CarpetSposób na pigwowca nr 1 – NalewkaPrzepisy z wykorzystaniem Pigwowca - Sprawdź Koniecznie te 10 Przepisów!Jak ożywić ogród zimąPrzewodnik do upraw warzyw - Pora siewuPrzewodnik do uprawy ziółKwiaty jednoroczne Kwiaty dwuletnie i wieloletnieHodowla grzybniGaleria Choinek 2016Pory roku w ogrodzie - WiosnaDrzewka owocowe w balotach START PACKGotowa rozsada warzyw gruntowychCzy drzewko świąteczne można sadzić w ogrodzie? PoradnikRośliny jednoroczne - nasiona roślin miododajnychKwiaty miododajne w warzywniakuDrzewa i krzewy miododajneDrzewa i krzewy miododajne owocoweByliny wieloletnie długo kwitnące i miododajneJak zniszczyć 500 tys. przędziorków w sezonie.Wiosenne opryski jabłoni!Odmiany róż w ogrodzieĆma bukszpanowa - nowy i poważny szkodnikDrzewka owocowe - śliwaŚliwa domowa - przegląd najpopularniejszych odmianŚliwa domowa - jak uprawiać?Mszyce w ogrodzie - jak zwalczać?Przędziorki w ogrodzie - kolejna "zmora" ogrodnikaPoskrzypka liliowa - jaskrawy pożeracz lilii ogrodowychRośliny i preparaty odstraszające komary i kleszczeDrzewka owocowe - Jabłoń Antonówka Biała Śmietankowa Drzewka owocowe - Orzech włoskiDrzewka owocowe - Jabłoń MutsuDrzewka owocowe - Grusza Klapsa Faworytka Kalendarz ogrodnika - lipiec i pielęgnacja roślinDrzewka owocowe - Czereśnia RivanDrzewka owocowe - Jabłoń GalaDrzewka owocowe - Śliwa Jerozolimka BrzoskwiniowaByliny w ogrodzie - gatunki, odmiany, pielęgnacjaDereń jadalny - odmianyDrzewka owocowe - jabłoń Red BoskoopDrzewka owocowe - Jabłoń PirosDrzewka owocowe - Czereśnia NaranaSadzenie cebulek kwiatowych jesiennychRóże pienne - uprawa, wymagania, pielęgnacjaHortensja bukietowa - odmiany, uprawa i pielęgnacjaPetunia ogrodowa - jak uprawiać te cudowne kwiaty?Sklep ogrodniczy Sadowniczy.pl - sprzedaż nasionDrzewka owocowe - promocje i wyprzedażeCebulki tulipana - jak uprawiać i pielęgnować tulipany w ogrodzie?Cebulki lilii - uprawa, wymagania i pielęgnacjaLilia drzewiasta - odmiany, wymagania i pielęgnacjaLigustr pospolity Cebulki hiacyntów - uprawa, pielęgnacja i wymaganiaWierzba całolistna japońska Hakuro-nishikiWierzba sachalińska wierzba smocza Sadzenie i przesadzanie roślin - na co musimy zwracać uwagę?Posadź drzewo dla dziecka! Jemioła - właściwości symboliczne i leczniczeŻonkil w ogrodzie - sadzenie, wymagania, pielęgnacjaZioła odstraszające komaryZiele nieśmiertelności JiaogulanUprawa borówki amerykańskiejWiciokrzew pomorski Graham ThomasTrzmielina fortunea - uniwersalna piękność do każdego ogroduTawułka - odmiany, uprawa i wymaganiaSurmia Katalpa Storczykowiec - wymaganiaBielenie drzew owocowych w ogrodzieCzereśnia samopylna - popularne i niezawodne odmianyLawenda - wymagania, uprawa w ogrodzie i pielęgnacjaSadzenie hortensjiSadzenie młodych drzewek owocowychKiedy sadzimy maliny i jak to zrobić Uprawa malin w pigułce - przycinanie, nawożenie,pielęgnacjaSadzonki borówki amerykańskiej - wczesne odmianyWiosenne przycinanie drzew i krzewów owocowych - terminyPrzegląd gatunków malinSadzimy agrest...Sadzonki agrestu - jakie odmiany wybrać do uprawy amatorskiejOpryski drzew owocowych na wiosnęPrzycinanie hortensjiSok z brzozy - czyli dlaczego warto sadzić brzozy w ogrodzieKalendarz ochrony roslinKalendarz ogrodnika - marzec i pielęgnacja roślinKalendarz ogrodnika - kwiecień i pielęgnacja roślinOpuchlaki w ogrodzieMagnolieRozmnażanie roślinRośliny wczesnego lataKalendarz ogrodnika - maj i pielęgnacja roślinLilakiMajowe cięcie drzew i krzewówRośliny wabiące motyleZiołowy ogródekTawuła czy tawułka?Kędzierzawość liści brzoskwini - przyczyny, objawy, zwalczanieKalendarz ogrodnika - czerwiec i pielęgnacja roślinWierzby na tereny piaszczysteWierzba – drzewo na tereny podmokłeWierzba – formy krzewiasteWierzby na gleby o umiarkowanej wilgotnościKosaciec irys bródkowy, holenderski, syberyjskiRośliny na gorące latoCzerwcowe cięcie żywopłotuUsuwanie nadmiaru zawiązków owocowych z drzewLetnie cięcie winorośliWierzba - uprawa, wymagania, pielęgnacjaWierzby szczepione na pniuWierzba płożącaWierzba jako soliterWykopujemy cebuleChabryNa co chorują truskawki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel